Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 22-07-09, 11:02
Το avatar του χρήστη thgparas
thgparas Ο χρήστης thgparas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-10-2008
Περιοχή: Μηλάκι-Εύβοια
Μηνύματα: 206
Προεπιλογή

Καλημερα σε ολους,
φιλε μου γνωμη μου ειναι να δοσεις ολα σου τα ψαρια,να αποφασισεις τι πραγματικα θελεις να εχεις στο ενυδρειο σου και να κανεις μια νεα αρχη.
Στο λεω αυτο αυτο γιατι και εγω ετσι ξεκινησα το δικο μου στην αρχη ηταν σαν τσιρκο!!!αν μπεις στις παρουσιασεισ μου θα το δεις πως ηταν αρχικα.
Οπως σου ειπε και ο Πανος ειναι πολυ δυσκολο να παρεις γρηγορες και απλοποιημενες απαντησεις.Ολοι εδω εχουν την διαθεση να βοηθησουν,απλα κανε κατι και εσυ γι'αυτο.
Διαλεξε τι ψαρια σου αρεσουν και φτιαξε το ενυδρειο σου με βαση τις απαιτησεις τους και την διακοσμηση που τους ταιριαζει(δες και τισ παρουσιασεις θα σε βοηθισει πολυ να αποφασισεις)
Διαβασε το link του Κ Τσαμη που σου εδωσε ο Raven θα σε βοηθησει παρα πολυ.
Πριν αγορασεις οτιδοιποτε παρε την γνωμη των παιδιων εδω.
Κανε και αναζητησεις στο forum,σιγουρα κατι που σε ενδιαφερει εχει ξανασυζητηθει.

Αν αποφασεις τι θελεις τοτε τα πραγματα γινονται ποιο απλα στο θεμα ερωτησεις-απαντησεις σε ενα forum.

Κανε μια νεα αρχη.

Sorry για το μεγαλο post.

Φιλικα Θοδωρης.


Υ.Γ:Ολα τα παραπανω ειναι προσωπικη μου αποψη,δεν εχω ακομα την εμπειρια να σου πω οτι,οτι εγραψα ειναι και σωστο.Διαβαζω ακομα πολυ και αυξανω τις γνωσεις μου(αν και ακομα δεν μπορω να ξεχωρισω ενα μικρο ancistrus!!!)
__________________
Πες μου ενα ψεμα ν'αποκοιμηθω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01353 seconds with 11 queries