Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 12-07-09, 12:06
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Eγω παντως εχω εκνευριστει παρα πολυ και του τα εχωσα στο φορουμ του http://www.flowgrow.de/aquascaping/a...sse-t6940.html
Καθως και εδω .
Η απαντηση του, για οσους δεν ξερουν γερμανικα, ηταν οτι δικαια αποκλειστηκαμε και ενταξει μωρε, πως κανουμε ετσι, αφου μας κανουν την χαρη να δειξουν τα ενυδρεια μας. Απλως αν κερδιζαμε βραβειο , δεν θα το παιρναμε !! Ουτε ενα συγνωμη για τον διασυρμο και τις καθυστερησεις, ουτε παραδεχονται οτι ηταν ολο αυτο δικο τους λαθος.
Πρεπει λεει να βαλουμε προτεραιοτητες κι αν στελνουμε στον δικο τους διαγωνισμο να μην ξαναστειλουμε πουθενα αλλου.
Δεν θα του απαντησω περαιτερω, για μενα το θεμα εληξε. Απλως ευχομαι να μην υπηρχε η εικονα του ενυδρειου μου και του ονοματος μου εκει μεσα με το σχολιο διπλα disqualified. Αφου αποκλειστηκα τι δουλεια εχω αναμεσα στα αποτελεσματα και την καταταξη των αλλων διαγωνιζομενων;
-----------------------------------
Ειδαν οτι γινονται ρεζιλι και τελικα το βγαλανε το σχολιο "disqualified", αλλα τωρα εχουμε αλλο θεμα... στην νανο κατηγορια παρουσιαζεται ο 2ος να ειναι πρωτος και να παιρνει το βραβειο. Ο 1ος ειναι εκει αλλα δεν παιρνει τιποτα ! Γενικα εγινε μπαχαλο...απιστευτο μπερδεμα !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Raven : 12-07-09 στις 13:12
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01691 seconds with 11 queries