Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 08-07-09, 13:11
water Ο χρήστης water δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-02-2008
Περιοχή: Rafina
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andst87 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν ειναι οντως αυτο το ειδος φιλε μου θα πρεπει να το βγαλεις και αυτο απο το ενυδρειο γιατι συμφωνα με αυτο το site χρειαζεται υφαλμιρο νερο!
http://www.aquahobby.com/gallery/e_puffer1.php
and only should be kept with other Puffers, African Cichlids, and sometimes Molly's.

μπορω να ρι3ω αλατι και να το κανω εφαλμιρο το νερο μου με τις κιχλιδες μεσα ??


ποσο ποσοστο αλατιου 8ελει ??

8α χριαζομαι και σκιμερ μετα ??

αν ναι τιν μαμισαμε
λολ

8α λιπω 9 μινες φανταρος απο το πετ που το πιρα μου ειπε οτι ειναι γλυκου νερου... ιμαρτον.... σκευτομαι να το παω πισω να ισιχασει το κακομιρο... εκτως αν μπωρω να βαλω αλατι χιμα στο ιδι υπαρχον ενυδριο μου ... ι 8α αλα3ω τα φωτα στους αλους φιλο3ενουμενους μου ??

ποοοο μπερδεμα.. αντε να δουμε...

παντος απο τον ιανουαριο περιπου που το εχω το ενιδριο ειχα μια απολια προ 2 βδομαδες περιπου που το ειδα το ψαρακι στο στομα του οσκαρ αλλα δν 3ερω αν ειχε πε8ανει απο πριν και απλα το εφαγε ο αλιτης


σιμερα δν προλαβενω μιας και σε 3 ωρες πεταω για χιο.. 8α μπω 3ανα δευτερα να δουμε τι 8α εχω φτια3ει να μου δωσετε τα φωτα σας

εχω ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ χορο για ενιδρια μιας και ι τουαλετα μου εχει ενα πεζουλι στις 2 μεριεσ τις 1.80 χ40 και 3χ 40... οποτε σκευτομαι για να φτια3ω και εκει 2 ενιδρια 1,50χ40χ40 και ακομα 2 1,50χ40 και 1χ40

οπως επισεις ενα ενιδριο που 8α χωριζει το σαλονι μου στα 2 που μπορει να φτασει μεχρι και τα 4 μετρα... στο δοματιο μου ενα ενιδριο 2 μετρων χ50χ50 8α μπορεσει να μπει ανετα ..

δλδ οπως καταλαβατε μενω μονος μου σε 90 τετραγονικα σπιτι.. 8α πρεπει να κανω και μια παρουσιασι των χορων που μπορουν να μπουν ενιδρια ....

αλλα αυτα σε 9 μινες και επιτα


βεντουζαααα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01558 seconds with 10 queries