Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 22-05-09, 11:52
Το avatar του χρήστη thanos12345
thanos12345 Ο χρήστης thanos12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-03-2007
Περιοχή: καλαματα
Μηνύματα: 112
Προεπιλογή

Επειδη εχω το φιλτρο στο ενυδρειο μου και δουλευει συνεχεια,μηπως ειναι επικινδυνο να ρουφηξει κανα μικρο απο το ποτηρακι??

@POURITANOS thnx τα λινκ..πολυ χρησιμα..αν και εχει κανει τρελη δουλεια, δεν νομιζω να τα κανω ολα αυτα..πιο χαλαρα θα το παω (στην φωτο τα αυγα καλυπτουν μια επιφανεια 15 με 20 εκατοστα,που να δεις γυρω γυρω της λιμνης τι γινεται..500 ομελετες φτιαχνω..)

@in the pond δεν γνωριζω τις διαφορες τωνδυο αυτων λαινερ,αλλα πραγματικα πιστευω πως δεν θα υπαρξει προβλημα καθως ειναι πολυ στιβαρο πλαστικο...

Επισης σε τετοιο μεγεθος δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα οξυγονου...υπαρχει αρκετη ποσοτητα νερου για 15 χρυσοψαρα και 2 κοι και κατι ποταμοψαρα...καθε φορα που θα συμπληρωνει νερο θα ειναι μια χαρα...
Ειχα την λιμνη μου στασιμη ενα χρονο.δεν δουλευα δηλαδη τον καταρακτη λογω προβληματων και παλι με τοσα ψαρια που ειχα ηταν μια χαρα..\

και εκτος αυτων εχω δει πολλες πολλες δεξαμενες με παααρα πολλα χρυσοψαρα που ηταν υγειεστατα...

Οποτε συμφωνα με την λογικη μου και οσων εχω δει, πιστευω πως θα ειναι μια χαρα εκει...
---------------------------------------------------------------------
Σημερα περιμενω και αλλα κοι να βγουν..θα βγαλω και αλλες φωτο το βραδακι να σας δειξω
__________________
http://www.aquatek.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=2168&dateline=1241085  824
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,27684 seconds with 11 queries