Θέμα: background
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 15-05-09, 13:37   #1
background
armenis
Junior Member
Εγγραφή: 08-05-2009
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 12

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
armenis Ο χρήστης armenis δεν είναι συνδεδεμένος 15-05-09, 13:37
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

Καλησπέρα σας,
Μία ερώτηση έχω για όποιον μπορεί να βοηθήσει. Μόλις που έχω πάρει ένα trigon 190 και η πρώτη μου κίνηση ήταν να βάλω background εσωτερικό της juwel με θέμα βράχο. Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει να κολληθεί στο τζάμι με σιλικόνη. Το επιχείρησα στο πρώτο φύλλο όμως είναι σχεδόν αδύνατο να ασκηθεί πίεση στην επιφάνειά του ώστε να κολλήσει καλά. Έτσι στο άλλο φύλλο δεν έβαλα. Άλλωστε και τα δύο στέκονται μια χαρά σφηνομένα και απέχουν μόλις μερικά χιλιοστά από το τζάμι. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός...
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι στην περίπτωση που κάποιος από εσάς τα έχει βάλει, αν γνωρίζει μήπως μπορώ τελικά να μην τα κολλήσω με σιλικόνη και να τα αφήσω σφηνομένα....Υπάρχει περίπτωση λέτε να έχω πρόβλημα μόλις μπει νερό στο ενυδρείο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αν κάτι από όσα είπα σας φαίνεται βλακεία, συγχωρήστε με. Είμαι εντελώς άσχετος. Τώρα μαθαίνω και προσπαθώ να ελαχιστοποιήσω τα λάθη που πιθανόν να κάνω...
-------------------------
Ήταν τόσο ηλίθια η ερώτησή μου ή δεν ξέρει κανείς να μου πει κάτι σ'αυτό που ρωτάω...;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη armenis : 15-05-09 στις 13:37. Αιτία: Automerged Doublepost
Εμφανίσεις: 2196
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01722 seconds with 11 queries