Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #154  
Παλιά 11-05-09, 18:40
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
In the pond συμφωνω με οσα εχεις πει πιο πανω αλλα αν ειμαι τυχερος και δεν εκανα το μεγαλο λαθος αφου δεν ειχα ιδεα απο λιμνες αυτο ισως να οφειλετε στο οτι εβαλα κατω την απλη λογικη...δηλαδη, π.χ για να κανω αυτο πρεπει να κανω πρωτα αυτο...η..για να δουλεψει τουτο πρεπει να δουλεψει πρωτα τουτο κ.λ.π.....
Άντρο, όταν λες "δεν έκανα το μεγάλο λάθος" τί έννοια δίνεις σε αυτό? Τί θα εννοούσες μεγάλο λάθος για μια λίμνη? Γιατί εγώ προσωπικά βλέπω λάθη σε όλες μας τις κατασκευές, με εμένα τα χειρότερα και ούτε λίμνη κανονικά θα την ονόμαζα.Όπως και να έχει, άλλος η΄ταν ο σκοπός της.

Όπως επίσης πόσα πράγματα θα μπορούσαν να γίνουν κατά την εκτέλεση ώστε να μιλούμε για: π.χ για να κανω αυτο πρεπει να κανω πρωτα αυτο...η..για να δουλεψει τουτο πρεπει να δουλεψει πρωτα τουτο κ.λ.π.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα οσο για το προβλημα μεταξυ αντλιας και φιλτρου αφου το εψαξα εις βαθος τελικα δεν υπαρχει κανενα προβλημα
Μαλιστα ο αντιπροσωπος της sera που μιλησε με ανθρωπους της εταιριας μου ειπε οτι αν παθει κατι αμεσως θα μου δωσει αλλο....
Εχω ομως και κατι αλλο υποψη μου για να κανω.
Ήδη σου έχω πει ότι βρίσκεσαι σε ορειακό σημείο μεταξύ αντλίας-φίλτρου, αλλά το ξαναλέω ορειακό! (λόγο κυρίως της πτώσης της ισχής της αντλίας λόγω ύψους).
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries