Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 24-04-09, 21:21
drypes Ο χρήστης drypes δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-04-2009
Περιοχή: arxaia sikion
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
καλως ηρθες!
ο θορυβος των εξωτερικων φιλτρων ειναι αντιληπτος ..αλλα μονο αν εστιασεις την προσοχη σου...προσωπικα εχω 2 EHEIM εξωτερικα και δεν "ακουω" τιποτα....ειδικα το ενα που ειναι και μεσα στο ντουλαπι της βασης σαν να μην υπαρχει καθολου...
δεν ειδα ποτε της σερα...αλλα μου κανει εντυπωση να κανει ενοχλητικο θορυβο...μηπως ειχε κρατησει αερα μεσα?? σε αυτη την περιπτωση ολα κανουν θορυβο....
το να σου πρασινισει το νερο δεν οφειλεται στο ιδιο το φιλτρο....ισως ομως σε δυσλειτουργια του φιλτρου....
ευχαριστω για την απαντηση...
ναι και εμενα μου εκανε εντυπωση και πιστευα χωρισ να ειμαι γνωστης πως τα εξωτερικα πρεπει να ειναι ποιο αθορυβα.για να σου δςσς ενα παραδειγμα εκανε οπως κανει περιπου το ψυγειο οταν δουλειει το μοτερ.επεισης η εξαγωγη του οταν ακουμπαγε στο επιπλο συντονιζοταν. τελοσ παντων με πηρε τηλ και εχει φερει ενα χειμ(ελπιζω να ειναι οκ με αυτο).
οσο για το νερο επανηλθε μια χαρα οταν ξαναεβαλα το εσωτερικο να δουλευει .... καταλαβαινω πως οταν δουλευει ενα μοτερ υπαρχει καποιος θορυβος αλλα πιστευω πως δεν πρεπει να σε πιανει και πονοκεφαλος οταν καθεσε στο σαλονι .....
ευχαριστω για το ενδιαφερον....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01408 seconds with 11 queries