Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #63  
Παλιά 08-04-09, 22:24
Το avatar του χρήστη duaz
duaz Ο χρήστης duaz δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2009
Περιοχή: αθηνα - μελισσια
Μηνύματα: 83
Προεπιλογή

εγω παντως στο ειχα πει ΚΑΡΟΤΟ ειναι η λυση σου !!! ( απλα πλυμμενο καλα κ καθαρισμενο ) απλα τα σαλιγγαρια μονο αν το πιασουνε το τρωνε !!!


εμενα δεν ασχολουνται με τα φυτα και παιζουν με αυτο 2-3 μερες

και παντα μια φορα ανα 2 εβδομαδες για τροφη κολοκυθι κ αρακα ισως να τους λειπει πρασιναδα στα δικα σου

και πιο πολυ ασχολουνται με τις εξερευνησεις μεσα σε αυτο βαλε κι αλλα φυτα αρκετα ισως επειδη ειναι μονο αυτα στις ξεσκιζουν

(παντα την γνωμη μου λεω απο δικη μου εμπειρια επισης μια πιο λεπτη αμμο ((οπως κ ο lmaikl μου προτεινε )) ισως να βοηθουσε ωστε να ψαχνουν εκει μεσα για παραπανισια τροφη κ επειδη εδω και πολυ καιρο παρατηρω πως ασχολουνται με αυτην ειδικοτερα αφοτου εβαλα μα πιο καφε και οι ανασκαφες τους εγιναν εργοταξιο δεν νοιαζονται για τα φυτα μου ,ισως να φταει πως τους κανω ανα μηνα μικροαλαγες επισης παρατηρησς πως τουλαχιστον τα δικα μου με το ξυλο η τα στενα σημεια αναμεσα απο τις δρακαινες τους αρεσει να κολυμπανε πολυ σε τετοιου ειδους τροπο τεινα φαραγγια * )

εκτος αν απλα τα δικα μου βγηκανε μη φυτοφαγα

πειραματισου !!!
__________________
....the bEsT ANDMoSt BeutifuL thINgs in ThE WorLd cannot be SEEN or eveN ToUchEd..THEY musT bE FELt wiTh thE HEART...
 
Page generated in 0,01386 seconds with 11 queries