Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 09-04-09, 14:13
Το avatar του χρήστη exetlaios
exetlaios Ο χρήστης exetlaios δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-06-2007
Περιοχή: θεσσαλονικη
Μηνύματα: 177
Προεπιλογή

Καλησπέρα πάλι.Είχα πάρει μια απάντηση στην ερώτηση μου κατατοπιστικότατη απο τον Andros αλλά για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε.Δεν ξέρω αν το έκανα εγώ κατά λάθος αν και δεν νομίζω να έχω τέτοια δυνατότητα.
Η λίμνη τελίωσε ( το σκάψιμο-διαμόρφωση) και ξεπεράσαμε τα 11.000 l.Αύριο θα βάλω και φωτογραφία.
Τελικά ο Άρης συμφώνησε να προχωρήσουμε με τον εξοπλισμό της sera........
Ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις τώρα.
α) Λόγω της πετρώδους συστασης του εδάφους σκοπεύω να βάλω μετά την αμμο και νάϋλον.Κάποια πρόταση-παρατήρηση σχετικά?
β) Διάβασα αρκετά σχετικά με την τοποθέτηση του linex σκέφτομαι όμως αν η κλασική μέθοδος είναι αρκετή ώστε να αποτρέψει τα όμβρια ύδατα να εισχωρήσουν ανάμεσα στο πλαστικό και στο υπέδαφος.Συμβαίνει εύκολα κάτι τέτοιο και αν ναι έχει επιπτώσεις και τι μπορώ να κάνω για να το εμποδίσω.
γ) Υπάρχει κάποια διάταξη-τοποθέτηση του εξοπλισμού που αναφέρω η οποία να προσφέρει πιο πολλά πλεονεκτήματα απο την εμπειρία σας?(μέγιστη απόδοση-εύκολη συντήρηση)
δ) για φωτισμό σκέφτομαι μπλέ led κάτω απο το νερό μόνο.
ε) Οτιδήποτε θεωρείτε ότι θα μπορούσα να κάνω ώστε να αποφύγω λάθη και να βελτιώσω το τελικό αποτέλεσμα αισθητικά και λειτουργικά θα ήταν πολύτιμη συμβουλή για μένα λόγω απειρίας στον τομέα.Ευχαριστώ
-------------------------
τι έγινε ρε παιδιά?
γράφω τίποτα περίεργο και δεν το κατάλαβα?
κανείς?????

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη exetlaios : 09-04-09 στις 14:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01331 seconds with 10 queries