Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 26-03-09, 09:09
Το avatar του χρήστη _antonis_
_antonis_ Ο χρήστης _antonis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-08-2007
Περιοχή: ΚΑΡΠΑΘΟΣ
Μηνύματα: 825
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασχετο, αλλα βρε Αντώνη, βλεπω οτι εχεις ενα παραπονο και παλευεις να βρεις πραγματα , φυτα και ψαρια απο Ροδο κλπ.

Καταλαβαινω απολυτα οτι εισαι σε ενα απομακρυσμενο νησι οπου ολα αυτα ειναι δυσκολο να βρεθουν, αλλα δεν ειναι και δυσκολο να αποσταλλούν!
Εμεις γιατι ειμαστε εδω; Μπορω να σου στειλω διαφορα ειδη moss ,και καποια φυτα που κλαδευω συχνα.

Καποια Courrier δεν μπορει να μην εχει η Καρπαθος !!

Αν το ζητησεις θα ανταποκριθουν κι αλλοι φιλοι με κλαδεματα ,φανταζομαι.
Οσο για αρτεμιες , ψαρια , υλικα, φιλτρα και ο,τι αλλο χρειαζεσαι...υπαρχουν μαγαζια στην Αθηνα που στελνουν σε ολη την Ελλαδα.
Γι' αυτό φίλε Raven ότι χρειαστώ το παραγγέλνω με courier, ακόμα και τροφή flakes δηλαδή, αλλά δε μπορείς να τα έχεις προβλέψει όλα. Τέλος πάντων, πάω να δω κατ' αρχήν σε τί φάση είναι τα αυγά και βλέπουμε...

Αν το ενυδείο έχει σαλιγκαράκια, τί γίνεται με τα αυγά των ψαριών;;
-------------------------
Λοιπόν, τα αυγουλάκια είναι εκεί άθικτα.
Οπότε, πρέπει να τα βγάλω να τα βάλω μαζί με αεραντλία στο μικρό ενυδρειάκι που έχω. Οι απορίες μου είναι οι εξής, πως τα βάζω, τα ρίχνω χύμα μέσα; Οι γονείς πάνε μαζι (ιδέα δεν έχω-μη με παρεξηγήσετε);
Βάζω αεραντλία και αερόπετρα, παίρνω τηλ στο πετ σοπ και κούριερ να παραγγείλω τα άλλα πράγματα.
Το μικρό ενυδειάκι έχει μέσα μικρά μικρά σαλιγκαράκια που βοηθούν να ανακατεύεται το χαλικάκι, λέτε να υπάρχει πρόβλημα με τα αυγά εκεί; Ευχαριστώ και ελπίζω να έχω σύντομα απαντήσεις...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _antonis_ : 26-03-09 στις 09:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01384 seconds with 11 queries