Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 02-03-09, 02:12
Το avatar του χρήστη johnpalavos
johnpalavos Ο χρήστης johnpalavos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-10-2007
Περιοχή: Λημνος _ν. μυτυλινης
Μηνύματα: 136
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Η εμπειρία μου και ένα άρθρο που διάβασα, λέει ΜΑΚΡΙΑ από παιδιά. Κατά τ' άλλα είναι καλά ζώα και πολύ καλοί φύλακες.
ναι! μακρια απο τα απιδια ! το δικο μου ροτ εχει προβλημα με το μικρο μου αδελφο! θελει να ειναι ολη μερα μαζι και να παιζουν!
οταν τον χαιδευει η αδελφη μου μουδιαζει και γινεται λες και........
μπορει να ειναι κυριαρχικο σκυλι το ροτβαιλερ αλλα ειναι σαν πραγματικο μελος της οικογενειας και αν του φαιρονται ολοι σωστα τους αγαπαει ολους το ιδιο!
το δικο μου ροτ, τα παει καλα με ολη την οικογενοια! και τους φιλους μας!
''μαινα ομως μην πλησιασει παραξενοσ ανθρωπος κοντα μας!'' δαιμονιζεται!
δεν θα σου πω να προτιμησεις το ροτβαιλερ η να το αποφυγεις...θα σου πω απλα εναν απ τους λογους που το διαλεξα...γινεται παιδι σου! με ολη τη σημασια της λεξης!
εχω ριξει πολυ ξενιχτι οταν εκλαιγε γιατι αλαζε δοντια! η οταν ειχε κρυωσει ...σαν παιδι! απλα κοιτα οσα σκυλια θες στα ματια.... και μετα κοιτα τα ματια του ροτβαιλερ!
αν το επιχειρησεις να αποκτησεις καποτε θα με καταλαβεις!
λυπαμαι που αυτα τα ευγενικα πλασματα εχουν τοσο κακη φημη εξ αιτιας καποιων που τα χρησιμοποιουν με λαθος τροπο!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarevock Εμφάνιση μηνυμάτων
Βαλε κι αλλα....
υπαρχουν ροτβαιλερ που αγγιζουν τα 120 κιλα! σμανιο μεν εφικτο δε! το σκυλι αν ειναι ακπαιδευμενο δεν υπαρχει προβλημα για τον περιπατο! ο αδελφος μου ειναι μονο 10 χρονον και το παει βολτα το ροτβαιλερ! εκπεδευση χρειαζεται!
__________________
το πιο ακριβο χομπυ ειναι ο εγωισμος.... γι'αυτο η μαθαινεις να τον πληρωνεις, η αλλαζεις χομπυ!!!
ΓΙΑΝΝΗΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη johnpalavos : 02-03-09 στις 02:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01479 seconds with 10 queries