Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 04-02-09, 21:14
Το avatar του χρήστη Ηλίας
Ηλίας Ο χρήστης Ηλίας δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-06-2008
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.027
Angry

Λυπάμε πολύ...

Εμπιστευτικό:
Λοιπόν θα σας πώ και εγώ κατι παρόμοιο
ερχόταν συχνα ένα πρόσοπο σπίτι μου και καποιες μαλλον τις πρισότερες φορες ειχα καποια να τα πω ατυχήματα.εβγαζε αφρούς και αλλα ανεξήγιτα .Εχανα πολλα ψάρια και καποια τα εσωνα . Μεχρι και κατι ειχε ρίξει σε μια πετρα στο κάτω μου ενυδρείο που τέλικά ήταν στόκος που ήταν διπλα στο ενυδρειο και πολλα αλλα.....
δεν ξερω το εκανε απο ζήλια;;;.....
το μονο πιστέυω καλό ήταν ότι μια φορα εχασα όλα τα χρησόψαρα μου και ήταν η αιτία να αρχίσω με τα τροπικά...και οτι σκληραγογηθικαν τα κάτω μου χρησόψα(οσα επέζησαν)

τραυματική ιστορία...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χα,χα γιατρούλη μου, έχεις τρομερό ιατρείο σε παραδέχομαι.
Στείλε μία πανοραμική φώτο να το δούμε
Α και βάλε λουκέτα στα καπάκια καλού κακού.
μου πέρασε και εμενα απο το μυαλο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Λυπαμαι πραγματικα για τα ψαρακια σου!!!
Για να εχεις απωλειες 100% θα πρεπει κατι να δηλητηριασε τα ψαρια (αλλιως δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο)...Ακομα και να ηταν ηδη ολα αρρωστα δεν θα πεθαιναν ολα μαζι συγχρονως!Ισως καποιος εριξε κατι που τα σκοτωσε!Αν επιχειρησεις να το ξαναλειτουργησεις θα σου προτεινα να το μεταφερεις σε καποιο πιο "ηρεμο μερος" και αν ακομα δεν μπορεις να το βαλεις σε σημειο που δεν θα ειναι ευκολο να εχει προσβαση στο καπακι....
Καποτε (πριν 9 χρονια) η αδερφη μου θελοντας να ξεφορτωθει ενα πακου που δεν της καθοτανε καλα στο ματι πηρε χλωρινη και αζαξ και τα εριξε με την δικαιολογια (στο πονηρο μυαλο της) οτι ηθελε να καθαρισει απο μεσα το ενυδρειο. Φυσικα δεν ημουν σπιτι ....Οταν γυρησα σπιτι τα ειδα ολα στον αφρο αναποδα. Επαθα σοκ!Τραβαγα τα μαλια μου!Η απαντηση της:
** ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?
** ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ!
τετοια συνεργα χρησιμοποιήθικαν και σε εμενα...


δεν είναι και απίθανο να το εκανε καιποιος πελατης, ακου και εμενα , κατι ξέρω παραπάνο στο συγκεκριμένο θέμα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02014 seconds with 10 queries