Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 29-01-09, 13:56
decathloman Ο χρήστης decathloman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-12-2008
Περιοχή: drama
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην decathloman
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Perazzi Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέχνα τα clownδεν κάνουν για 120 λίτρα μεγαλώνουν πολύ και πρέπει να έχεις κοπάδι μίνιμουμ 6 .
Γιώργο όπως σε είπα και στα πμ , υπομονή , όλα θα γίνουν αλλά δεν μπορείς να μαζεύεις όλα τα ψάρια που σου αρέσουν σε ένα ενυδρείο
den γινονται και πολυ μεγαλα αυτα τα ψαρακια τεσπα θα μπορουσες να μου δωσεις καποιου καλουσ συνδιασμους/.?θα θελα να δω μερικες αποψεις προτασεις σιγουρα πολοι εδω μεσα εχετε αυτα τα ψαρια .εννοειται πως ολα αυτα δεν μπεινουν μαζι.απλα θελω να βρω την καλητερη δυνατη εππιλογη με καταλαβαινεις?που να με γεμιζει.πχ.διαβασα οτι νεον ζεβρακια και κορυ νομιζω πανε μαζι.κανω λαθος διωρθωστε με.ευχαριστω παρα πολυ.για να δουμε τελικα με τι θα ασχοληθω τι λετε οι παλιοι?θα θελα να ξεκινησω με αυτο τον συνδιασμο δηλ γκαπυ πλατυ μολυ σωστα?αλλα το θεωρω πολυ φτωχο στο 120 αρι μου και ψοφανε και σε 2 χρονια θα θελα πιο εντυπωσιακα ψαρακια πως να το πω με καταλαβαινετε.αν βαλω γγκαπυ μολυ και πλατυ ολα πρεπει να μπουν οπως το γκαπυ δηλ 2 αρσενικα πχ με 6 θυλικα λεω ενα παραδειγμα.η ενα αρσενικο με 3-4 θηλικα.η μονο αρσενικα.με αυτα τα τρια ειδη μπορω να βαλω και καποιο αλλο ειδος .αν και δεν με τραβαει παρα πολυ αυτος ο συνδιασμος μην μου πειτε ξιφοφορους δεν μου αρεσουν.ψηερρυ θα μπορουσα η κορυ η τσερυ μπαρμπς????ακουω προτασεις.ευχαριστω υπερβολικα πολυ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01562 seconds with 11 queries