Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 29-01-09, 01:05
decathloman Ο χρήστης decathloman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-12-2008
Περιοχή: drama
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην decathloman
Προεπιλογή οχι εισαι λαθος απλα ζηταω βοηθεια

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xontros Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για να κλείσουμε τη μακρυγορία, έχω αφιερώσει αρκετό χρόνο για τις παραπάνω απαντήσεις.. Δε ζήτησα και δε ζητάω τίποτε ως αντάλλαγμα.. Αλλά και λίγο ευγένεια δε θα ήταν άσχημο να υπάρχει..
se ευχαριστω ελρικρινα για τον χρονο που ξοδεψες για μενα σε ευχαριστω παρα πολυ ηδη με βοηθησες αρκετα πολυ.κανεις λαθος ειμαι πολυ ευγενικος απλα νομιζα πως αν μου απαντας σε καποιο θεμα τοτε στελνω πμ για να μην ανοιγει αλλο θεμα και γενικα να μενει το αρχικο μου μνμα με καταλαβες/?μην με παρεξηγεις.ευχαριστω πολυ για τις σελιδες πολυ κατατοπιτικες την μια την ηξερα και την ειχα διαβασει ολη.χμμμ πολυ δυσκολη η αντιστροφη οσμοση δε καταλαβα και πολλα αλλα δεν πειραζει ειλικρινα.δηλ μου συνιστας τυρφη αν παρω της flyval της σερα η ακποια αλλη αν βρω δεν ειναι καλη?και επισης εκει που λες για το δικο μου ενυδρειο μιλαμε παντα και τα ευκολα φυτα που θα ασχοληθω δηλ μετα απο 1 χρονο πχ δεν θα βαζω σκουπα βυθου λογω αυτου που ειπες οτι θα γινουν βακτηριδια και θα κανουν χρισιμες ουσιες για τα φυτα...?συγνωμη παντος αν σου περασε απο το μυαλο οτι δεν σε σεβομαι εισαι ο μονος που μου απαντησε αυτο ελειπε αλλα γιατι δεν απαντανε και αλλα μελη?μαλλον επειδη τουσ καληψες ολους?οσο για τον ανθρακα απλα ρωτησα πως μηπως χρησιμοποιειται γιατον ιδιο λογο σκεπτικο οπως σε ενα χειροποιητο ενυδρειο με καταλαβες?ευχαριστω παρα πολυ.να σε ρωωτισω κατι ακομη μπορεις να μου πεις κατι για το απιονισμεννο νερο εγωθα το χρειαστω ποτε?εξηγησε μου αν μπορεις με 2-3 σειρεσ λιγα πραγματα γι αυτο.να σε ρωτισω κατι αν παιρνω νερο απο την πηγη και οχι απο την βρυση μου θα γλιτωνα το αντιχλωριο?λογικη η σκεψη μου ε?αφου απο την πηγη δεν υπαρχουν τα χλωρια.αα κατι που ξεχασα η τυρφη μπαινει μονο μεσα στο φιλτρο?σε ποια σειρα?καπου διαβασα οτι καποιος την αφινει ετσι στο ενυδρρειο η σε καποιο <σακουλακι διχτακι > δηλ οση ποσοτητα βαλω αναλογα θα μου ριξει και το πεχα και τις σκληροτητες ε?αν βαλω πολυ θα μου τις ριξει πολυ και αντοιστιχα αν βαλω λιγο =λιγο.καθε 15 μερες την αλλαζω σωστα?συγνωμη αν εκανα πολλες ερωτισεις.θα περιμεω απαντισεις.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01611 seconds with 11 queries