Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 27-01-09, 09:26
Το avatar του χρήστη sifnos
sifnos Ο χρήστης sifnos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-11-2008
Περιοχή: Νεάπολη(Νίκαια)
Μηνύματα: 1.223
Προεπιλογή Νεο reef βημα βημα

Ήρθε και η σειρά μου λοιπόν να στήσω το δικό μου ενυδρείο. αρχική μου σκέψη ήταν μια εξολοκλήρου DiY κατασκευή, μιας και έχω έφεση στα μαστορέματα. Θα έφτανε τα 1000 λίτρα χωρίς να υπολογίσω τα λίτρα του σαμπ. Η αποπεράτωσή της, λόγο ΜΕΓΑΛΟΥ οικονομικού προϋπολογισμού, θα διαρκούσε αρκετααααααα μιας και δεν τα ειχα J. Σας βεβαιώ πως χρειάζεται αρκετό διάβασμα και καλό σχεδιασμό ένα ενυδρείο reef. Επειδή μου αρέσει η λεπτομέρεια πίστευα πως δεν θα τέλειωνα πότε μια τόσο μεγάλη κατασκευή λόγο έλλειψης εμπειρίας απαιτήσεων σε ότι αφορά τη λειτουργιά και τη συντήρηση ενός ενυδρείου. Kάπου εδώ έρχεται η φιλία μου με το Βασίλη(vasilakis). Ο σχεδιασμός μπήκε σε σειρά και όλα πήραν το δρόμο τους. Πριν φτιάξω λοιπόν το τέρας θα ξεκινήσω με κάτι μικρότερο το οποίο θα σας παρουσιάζω βήμα βήμα καθώς θα το κτίζουμε. Δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω Βασίλη. Με τέτοιους φίλους είσαι καταδικασμένος να κανείς κάτι καλό!

__________________
Βασίλης


Ομορφιες απο τη Σιφνο
η συζήτηση συνεχίζεται και αφού κλείσει ο υπολογιστής, είμαστεεδώ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sifnos : 27-01-09 στις 09:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01756 seconds with 11 queries