Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-01-09, 22:48
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gio Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι εννοείς να πάρω υγρά τεστ-κιτ?οχι αυτα τα στικς-ταινιες μετρησεις....υγρα τεστ με δοκιμαστικους σωληνες και σταγονες.. μια που μου το συστήνεις αυτό δε μου λες και κατ' ευθείαν ποιά ακριβώς; της API εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...τα παιδια λενε οτι πολυ καλα ειναι και της τετρα...πολλοι χρησιμοποιουν της σερα αλλα εχουν καμια φορα καποιο λαθος στα σωληνακια και πρεπει να μετρας ml με συριγγα...ξέρω μάλλον δε θέλεις να κάνεις διαφήμιση αλλά θα με βοηθούσε μια που όταν πήγα στα διάφορα PETshop είδα πως υπάρχουν διάφορα και έπαθα μια κρίση... ω,δεν ειναι θεμα διαφημισης..απλα δε ξερω αυτα που δε χρησιμοποιω...anyway απ΄ότι βλέπω είμαστε και ασημάκια...αύξησα την ροή της αντλίας για να δούμε αν θα αλλάξει τίποτα!
αν θέλεις στήλε μου φωτό από τα ενυδρεία σου σίγουρα θα έχεις! θα κανω συντομα παρουσιασεις...φωτο ακομη δεν εχω βγαλει....δεν ειναι παντως κατι το ιδιαιτερο...περισσοτερο ενδιαφερον δειχνω τον τελευταιο καιρο σε αναπαραγωγη και ειμαι ολο ζευγαρωστρες μαιευτηρια...ουτε τα ιδια τα ενυδρεια δε ξερουν τι ενυδρεια ειναι..πολλες αλλαγες καθως οι απαιτησεις αλλαζουν...
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
να εισαι καλα
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02300 seconds with 10 queries