Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 15-01-09, 08:49
orfanos Ο χρήστης orfanos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-10-2008
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή

καλημερα παιδια και συγνωμη για την χθεσινη απουσια..λογο βλακειας περισσοτερο φευγοντας απο την πρωτη δουλεια και ενω ειχα αλλαξει τους κωδικους του forum πηγαινωντας δτην δευτερη δεν τιχα τους κωδικους για να καννω login και το mail που ειχα δωσει ηταν εταιρικο οποτε μονο σημερα το πρωι μπορουσα να το δω!!!!!!η πληρη γκαντεμια!!!!σκεφτηκα να κανω δευτερη εγγραφη για να προλαβω τον χρηστο αλλα ειχε παει 6 οταν το καταλαβα και δεν ηθαελα να ενοχλησω............
-------------------------
λοιπον αφου πηγα χθες στο σπιτι κατα τις 10 Η ΩΡΑ εκανα μετρησεις ph που ηταν 7,5 με 8 περιπου(πολυ υψηλο)? και αμμωνιας που ηταν αναμεσα 0,20 με 0,5..αλλαξα αμεσως το 40% του νερου και προσθεσα sera nitrivec και αντιχλωριακο.. η θερμοκρασια μου ειναι 30 βαθμους...μετα αποο μιση ωρα ξαναεκανα μετρησεις και ηταν περιπου ιδιες...η ορεξη των ψαριων ομως εχει ανεβει και τρωνε...το μονο που ειναι αρρωστο και φαινεται ειναι ο τελευταιος clown που μου εμεινε αλλα λυπηθηκα να τον βγαλω και που να τον παω χθες το βραδυ????το σαββατο που θα εχω λιγο ελευθερο χρονο θα φτιαξω ενα ενυδρειο νοσοκομειο για αυτο θα ηθελα και τις γνωσεις σας με το τι ακριβως να προμηθευτω?

το φαρμακο που εβαζα και με ρωτουσατε χθες ειναι τις pet dajana και λεγεται malachite green...στις οδηγιες λεεισκευασμα εναντιον του ich δοσολογια 1ml gia 100l κατα την εφαρμογη συνιστατε να ανεβει η θερμοκρασια 2 βαθμους να μη φιλτραρετε να μη φωτιζετε και να μην αεριζεται δυνατα μετα την εφαρμογη πλυντε το φιλτρο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη orfanos : 15-01-09 στις 08:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01780 seconds with 11 queries