Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 12-01-09, 16:56
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
τα στοιχεια που παραθετεις ειναι λαθος και εγω σου εβαλα αλλα λινκ που επιπεβαιωνουν αυτα που σου λεω για διαβασε και δες καλα.
Εγω ειπα να βαλει καποιος μια μικρη ομαδα 4 με 5 γαριδες μεσα σε ενα ενυδρειο εαν αυτο ειναι λαθος τοτε τι να σου πω δες ολα τα ξενα φορουμ σε ποσα λιτρα διατηρουν γαριδες και ποσες εχουν μεσα.
Στα link που εβαλες το πρωτο δεν λειτουργει, το 2ο ειναι στα γερμανικα αλλα σε βγαζει στην αρχικη σελιδα και δεν λεει τιποτα και το 3ο ειναι στα γαλλικα.
Για ξανακανε εσυ κλικ σ αυτα που εδωσα εγω και λειτουργουν. Αν θες μπορω να σου βρω καμια ντουζινα αναφορες ακομα οτι τα λιγοτερα λιτρα για γαριδες ειναι τα 24.Αν εσυ θες να τις εχεις σε 10λιτρα δεν μπορω να σε μεταπεισω, αρνουμαι ομως να συμβουλευω και αλλους να το κανουν.Και μαλιστα εξηγησα και τεκμητιωσα την αποψη μου.
Τωρα γιατι το πηρες τοσο προσωπικα εναντιον μου και δεν συνεχισες με εναν υγιη διαλογο αυτο δεν το γνωριζω.
Συνεχιζεις ομως να μην εξηγεις για τι σεναρια και διαπλοκες με κατηγορεις και αυτο δεν ειναι σωστο. Οταν εξαπολυεις μυδρους δημοσια για καποιον θα πρεπει να εισαι και ετοιμος να δωσεις εξηγησεις.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01391 seconds with 10 queries