Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 12-01-09, 09:48
Το avatar του χρήστη sifnos
sifnos Ο χρήστης sifnos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-11-2008
Περιοχή: Νεάπολη(Νίκαια)
Μηνύματα: 1.223
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kanarini Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλο θα ηταν φιλε μου να διαβαζες καλυτερα αυτα που εγραψα, δεν ειναι απο φυλλαδιο απο βιβλιο γραμμενο απο τους καλυτερους εκτροφεις, οπως στα εγραψα ειναι και θα σου στειλω και φωτο θα σου δωσω και βιβλιο να τα διαβασεις, απο ενα σιτε μονο μην παιρνεις πληροφοριες
αυτο ειναι ενα σοβαρο θεμα που εχει ξανα συζητηθει πιο παλια. διαβαζω κι εγω αρκετα για το reef που θελω να στησω(αν διαβαζα με τοσο ζηλω και στην εξατασστικη....).αρκετες φορες συνανταω διαφορες σε σχεση με αυτα που διαβαζω στα site και αυτων που προτεινουν ή παρουσιαζουν οι βιολογοι ή εκτροφεις ή χομπιστες. εχω καταληξει πως η αληθεια ειναι στη μεση. οι εκτροφεις θελουν αναπαραγωγες με το χαμηλοτερο δυνατο κοστος γιατι ειναι επαγγελματιες και οι βιολογοι τη πιο εξησυζητημενη λεπτομερια προκειμενου να ξεχορισουν απο τον προηγουμενο και να πουλησουν βιβλια με αποτελεσμα πολλες φορες να μας οδηγουν σε ανακριβιες(δεν ειανι ολα τα βιβλια καλογραμμενα) φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις. γι αυτο θα ηταν καλυτερο να ανακοινωνουμε την πηγη να εχουμε ολοι προσβαση στο πρωτοτυπο ωστε να μπορουμε να εχουμε ασφαλη συμπερασματα
__________________
Βασίλης


Ομορφιες απο τη Σιφνο
η συζήτηση συνεχίζεται και αφού κλείσει ο υπολογιστής, είμαστεεδώ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01343 seconds with 10 queries