Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #116  
Παλιά 07-11-08, 12:25
Το avatar του χρήστη Σπύρος Μ
Σπύρος Μ Ο χρήστης Σπύρος Μ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 1.232
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
συνέχισε έτσι μέχρι να πεθάνουν όλα. όταν τελειώσουν τα ψάρια κάνε μια γενναία αλλάγη, βάλε το αντίστοιχο αντιοχλώριο και χώσε το κεφάλι σου μέσα και κλείσε το καπάκι. Η διαδικασία να γίνει με κλειστά φώτα για να μην στρεσαριστείς.

good wines
-------------------------
εσύ έκανες λοβοτομή;
λοιπόν νομίζω οτι δεν είναι οχι μόνο σωστή αντιμετώπιση αλλα και σωστή συμπεριφορά σε ενα παιδί.Μπορεί στην θέση του να ήταν ο γιος σου ή η κόρη σου.Αμα του έλεγαν τετοια πράγματα πες μου τι αντίδραση θα είχες.
Οχι θετική για αυτόν που την έγραψε νομίζω(και πιστεύω).Μπορει να κλειδωθεί το θεμα αν δεν βρείτε ακρή αφού βλεπεται οτι το παιδί θέλει να ρίξει ψάρια και δεν το ενδιαφέρει αν θα ζήσουν.Ο αλλος τρόπος ειναι η σωστη αντιμετόπιση ωστε να κάνετε το παιδι να αγαπήσει το χόμπι και οχι να ρίχνει καθε ευδομάδα 6-7 κιλα ψάρια και να χάνει τα μισα τις πρώτες μέρες.Οσο για λοβοτομή δεν ξέρω τι σημαίνει.Για εξήγησε.Ξέρεις εχουμε και μια μικρή-ελαχιστη διαφορά ηλικίας.Η ειρωνία δεν οδηγεί σε τίποτα.
Οσο για το καλα κρασια και τετοια παρόμοια εχω πει απο την αρχή πως δεν το γουστάρω.Μπορεί να είναι μιρκότερος αλλα οταν μεγαλώσει θα αποκτήσει την ίδια συμπεριφορά με εσας.Και ετσι ο κόσμος δεν θα αλλάξει
__________________
το 120 λιτρό μου
 
Page generated in 0,01396 seconds with 11 queries