Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 12-10-08, 21:33
szcs Ο χρήστης szcs δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-09-2008
Περιοχή: Γαλάτσι - Αθήνα
Μηνύματα: 58
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ θερμά όλους για τις ιδέες και προτάσεις σας.

Το πρώτο που έχω καταλάβει είναι ότι θέλω ακόμη πολύ μα πολύ ψάξιμο. Λοιπόν ευχηθείτε μου καλό ψάξιμο και καλό διάβασμα (Σαββατοκύριακο έκλεισα γύρω στίς 20 ώρες διάβασμα και ψάξιμο στο διαδίκτυο) και η αλήθεια είναι ότι κάπου έχω πήξει !!!
Πιστεύω σε 4-5 μέρες να επανέλθω με νέες ερωτήσεις που θα έχω και μακάρι να έχω καταλήξει κάπου.
Πάντως μέχρι τώρα κατέληξα ότι την κατασκευή όπως και να είναι θα πρέπει να την αναλάβει κάποιος ειδικός (κατάστημα ή ιδιότης) και φαίνεται ότι για τις αρχικές διαστάσεις το μαλλί πάει σε τάξη μεγέθους 10.000 (περίμενα το πολύ 5.000 )
Φυσικά πήγα και σε 2-3 καταστήματα το Σάββατο πρωί αλλά συνειδητοποίησα για μια ακόμη φορά ότι μόνο με βαρβάτο προσωπικό ψάξιμο κάτι θα κάνω. (δηλ να καταλήξω εγώ στο τι ακριβώς θέλω και πως το θέλω πρώτα, ώστε ακολούθως να μπορώ να συγκρίνω και να αποφασίσω σε ποιόν θα αναθέσω την υλοποίηση - κατασκευή)
Αυτό που με στεναχωρεί πάντως είναι ότι μάλλον απ' ότι φαίνεται πρέπει να περιορίσω το βάθος και το ύψος του ενυδρείου και όπως και να το κάνουμε το είχα φανταστεί διαφορετικά και τώρα μου έρχεται άσχημα.

Ευχαριστώ και πάλι και θα επανέλθω σύντομα με περισσότερα νέα και ζητώντας συμβουλές.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01429 seconds with 10 queries