Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 01-10-08, 21:20
Το avatar του χρήστη exetlaios
exetlaios Ο χρήστης exetlaios δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-06-2007
Περιοχή: θεσσαλονικη
Μηνύματα: 177
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολυ παιδιά.Θα ήθελα όμως αν μπορείτε απο τη δική σας εμπειρία ποιό συγκεκριμένες προτάσεις ως προς την επιλογή του εξοπλισμού και αν αυτό δεν επιτρετέπεται μια απαντηση μέσω pm.Αν υποθέσουμε οτι θα στερηθώ κάτι άλλο ώστε να ανεβάσω όσο χρειαστεί το ποσό που θα διαθέσω τι θα μου προτείνατε.
Για παράδειγμα ένα ρεφακτόμετρο μπορεί να κοστίσει απο 15 μέχρι 80 και... ενω έχω ακούσει οτι δεν έχουν διαφορα.
Άραγε ισχυει ο κανόνας εδώ "ότι πληρώσεις παίρνεις"
Πόσο σημαντικό είναι να είναι ζωντανός ο αραγωνίτης?
Οι hudor coralia 1 θανάση επαρκούν για τα 250 λίτρα και πώς το υπολογίζεις?
Για r/o δεν το συζητάω...από 130 μεχρι πούλα το σπίτι σου.Τί να πάρω?
Μάρκα για σκίμμερ αξιόπιστη?
Σας ζάλισα.Ευχαριστώ πάλι για τις απαντήσεις σας.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exetlaios Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ πολυ παιδιά.Θα ήθελα όμως αν μπορείτε απο τη δική σας εμπειρία ποιό συγκεκριμένες προτάσεις ως προς την επιλογή του εξοπλισμού και αν αυτό δεν επιτρετέπεται μια απαντηση μέσω pm.Αν υποθέσουμε οτι θα στερηθώ κάτι άλλο ώστε να ανεβάσω όσο χρειαστεί το ποσό που θα διαθέσω τι θα μου προτείνατε.
Για παράδειγμα ένα ρεφακτόμετρο μπορεί να κοστίσει απο 15 μέχρι 80 και... ενω έχω ακούσει οτι δεν έχουν διαφορα.
Άραγε ισχυει ο κανόνας εδώ "ότι πληρώσεις παίρνεις"
Πόσο σημαντικό είναι να είναι ζωντανός ο αραγωνίτης?
Οι hudor coralia 1 θανάση επαρκούν για τα 250 λίτρα και πώς το υπολογίζεις?
Για r/o δεν το συζητάω...από 130 μεχρι πούλα το σπίτι σου.Τί να πάρω?
Μάρκα για σκίμμερ αξιόπιστη?
Σας ζάλισα.Ευχαριστώ πάλι για τις απαντήσεις σας.
Kαι κάτι ακόμα.. το νερό στην περιοχή μου έχειαπίστευτη σκληρότητα.μέτρηση θα έχω σε λίγες μέρες.Υπάρχει πρόβλημα με αυτό?Πώς το αντιμετωπίζουμε αποτεσματικά.Αρκεί η R/O?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη exetlaios : 01-10-08 στις 21:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries