Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 19-09-08, 15:42
Το avatar του χρήστη Nisam
Nisam Ο χρήστης Nisam δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-04-2007
Περιοχή: Αγια Μαρινα λαγονησι
Μηνύματα: 41
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nisam
Προεπιλογή sotiris

Φιλε Raven σε παω με χιλια!! πρωτον γιατι εισαι ευγενικοτατος, και δευτερον γιατι εχεις λεπτους τροπους, απλα το λαθος μου ειναι σε ορισμενα θεματα με τις διατυπωσεις μου , και οτι ολοι ειδαν το παλιο ενυδρειο μου και οχι το καινουργιο.... φυσικα και υπαρχουν γνωστες πολλων χρονων παραπανω εδω μεσα, απλα ειπα μεταφορικα οτι δεν ειμαι ασχετος με το θεμα λιγο εγωιστικα γιατι υπαρχουν πολλοι απο δω μεσα που θελουν να το παιξουν γνωστες σε ολα, και δεν εχουν ιδεα στο τι κανουν...εγω στα 4 χρονια δεν εχω καμια σχεση σε αυτο που εδειξα και σε αυτα που ηξερα...το οτι εχω δισκους και 10 ροδοστομα για 3 ΧΡΟΝΙΑ και δεν εχει πεθανει ουτε ενα ροδοστομο δεν ειναι τυχαιο....δεν το παιζω οτι ειμαι γνωστης απλα ειναι η πραγματικοτητα... το ενυδρειο ειναι επιστημη, ψαξιμο και προσεγμενες κινησεις...

Οπως προσεξες μιλησα με δεκα και η 9 πεσαν να με φανε... ουτε καλησπερα ουτε ενα να σου ζησουν ουτε ενα τιποτα... καταλαβες γιατι εχω αυτη την συμπεριφορα ? γιατι αυτο το forum το διαβαζω αρκετα χρονακια σαν θεατης. και σαν χρηστης ειπα να προσεξω λιγο...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries