Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 10-08-08, 21:38
Το avatar του χρήστη satrianius
satrianius Ο χρήστης satrianius δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-05-2008
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή

Ναι τα ξέρω άστα. Υπάρχει και εκτενές thread μου σχετικά με τα προβλήματα και εδώ αλλά και σε άλλο site που διαπληκτίζομαι με τον Έλληνα αντιπρόσωπο τον οποίο και συμμορφώνω αφου εκτός απο την ανάρμοστη συμπεριφορά του απέναντί μου είχε το θράσος να μου πεί οτι απο τη στιγμή που άνοιξα το κουτί για να βγάλω την μπαταρία και να την αλλάξω, βγήκα εκτός εγγύησης.

Έχω τον ίδιο με τον imichal. Μας παρουσιάζει τα ίδια ακριβώς προβλήματα. Άστα χαμένα λεφτά.Άλλα δείχνει, άλλα ισχύουν..

Όποτε το καλιμπράρω έχει χάσει 2 βαθμούς απο 6,8 που δείχνει στην αρχή μέσα στο ενυδρείο , μετά το καλιμπράρισμα δείχνει 6,5(και δεν μιλάμε σε καμία περίπτωση για πάροδο ενός μήνα που θα ήταν και ίσως φυσιολογικό). Αυτά και άλλα πολλά αστάθειες στα ανεβοκατεβάσματα του Ph μια έτσι, μετά απο μισή ώρα γιουβέτσι. Μια κρατάει τη βάνα ανοικτή μισή ώρα, μια 1 ώρα.

Μπορεί να φταίει και το παπατέξ συλικονούχο ηλεκτρόδιό του. Τον βάζω σε μια μεριά του ενυδρείου, συμπεριφέρεται διαφορετικά, τον βάζω σε άλλη, πάλι άλλα.

Πήρα και τους δίσκους μου και ανησυχώ πάρα πολύ...
Καμιά βοήθεια σχετικά με την γείωση? Οχι τίποτα άλλο, αν δεν κάνει ούτε αυτή δουλειά να τον στείλω στον Γερμανό που τον αγόρασα.
__________________
Γιώργος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries