Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 05-07-08, 07:41
Το avatar του χρήστη madfdg
madfdg Ο χρήστης madfdg δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 1.432
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gfdimopo Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν έπερνα τον Aqualight με ένα καλό ηλεκτρόδιο θα μου φτάσει 120+50 =170 Ε . και στο aquaristic μιλάει οτι το ηλεκτρόδιο του συγκεκριμένου είναι εκτός εγγύησης γιατι δεν είναι απο τα καλύτερα. Στα ίδια λεφτά δεν μπορώ να πάρω κατι πιο αξιόπιστο έτοιμο.
Έχει ηλεκτρόδιο ήδη , όταν με τον καιρό χαλάσει μπορείς να πάρεις απο άλλη εταιρία που να μην είναι και τόσο ογκώδης!

Τον millwaukee επειδή δεν έχει δεκαδικό ψηφίο είναι και αναλογικός λέω να τον αφήσω καλύτερα.

Αρα είμαι μεταξύ Aqua medic - IKS - pin point

1) Αυτοί όλοι συνεργάζονται με την 220 V ηλεκτροβάννα που έχω?
Όλοι οι κοντρολλερ αν τους πάρεις απο Ευρώπη συνεργάζονται

2) Τα μεταφορικά τι κόστος έχουν?
Θα σου πρότεινα να μπείς σε κάποια μαζική παραγγελία (γίνονται αρκετά συχνά) ώστε να μειώσεις τα μεταφορικά!Αλλιώς υπολόγιζε περίπου 20 ευρώ

3) Κατι ακόμα, μήπως είναι καλύτερο να αγοράσω τον controller απο ελλαδα? Δεν γνωρίζω πόσο μεγάλη είναι η διαφορά σε τιμή, αλλα αμα πάθει κάτι απο το aquaristic πως θα γίνει αλλαγή?
Εννοείται πως θα κάνεις κανα-δυο τηλέφωνα για να ρωτήσεις τιμές πριν να παραγγείλεις , αλλά υπάρχουν αρκετά μεγάλες διαφορές.Η αντικατάσταση σε περιπτωση προβλήματος γίνεται ευκολα απο aquaristic
Πχ: H IKS απο ότι ξέρω έχει αντιπρόσωπο στην ελλαδά. Θα μου αναγνωρίσουν το προιόν αμα το πάρω απο το aquaristic και μου πάθει κάτι?
Η IKS έχει αντιπρόσωπο Ελλάδα και μάλιστα οι τιμές του πλησιάζουν πολύ τις τιμές εξωτερικού (και απο εξυπηρέτηση σε περίπτωση προβλήματος , φοβερή). Γιαυτούς μπορώ να σου δώσω τηλ
__________________
Κώστας
"I dreamed a thousand new paths . . . I woke and walked my old one."
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01498 seconds with 11 queries