Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 31-05-08, 01:23
Το avatar του χρήστη gohn1990
gohn1990 Ο χρήστης gohn1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 284
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
κατανεμεις το χρονο σου αναλογα...και στερεισαι ισως καποια πραγματα...το μονο εμποδιο για μενα ειναι που δεν εχω καποιον γνωστη να τα αφηνω οταν λειπω....αλλιως θα ειχα πολλα περισσοτερα ενυδρεια και ζωα και φυτα....
ο μαξιμος ερχεται παντα μαζι μου...συμαπραστεκεται κι αυτος στην εξ'αποστασεως σχεση μου και με ακολουθει στα ταξιδακια
το θεμα ειναι οτι βρισκομαι σε μια φαση της ζωης μου που δεν θελω να στερηθω τιποτα......ποδοσφαιρο,μουσικη,βολτες,θαλασσα,ταξι δακια,διαπροσωπικες ''απαραιτητες-χρονοφαγες'' σχεσεις και εδω και καποιους μηνες το μεγαλο indoor κολλημα,ενυδρεια......ετσι και εγω περιοριζομαι στα ολιγα για να τα προλαβαινω ολα,αλλα απο μικρος ειχα το μικροβιο με τα πουλια......δυστυχως τωρα δεν προλαβαινω να συντηρω και πτηνα,αλλα καποια στιγμη ισως να επανελθω.....εκτος απο παπαγαλακια ειχα και καναρινια,αλλα και διαφορα αλλα τα οποια επιανα μονος μου κατα καιρους οπως καρδερινες,κοκκινολαιμηδες και ενα ειδος το οποιο δεν ξερω τι ηταν,ολοι μου το ανεφεραν σαν ''καρδερινοκαναρινο''........
__________________
passive viewers.........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01298 seconds with 11 queries