Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 30-05-08, 00:44
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Πάντως βλέπω δε λαμβάνετε υπόψιν σας αν και το έγραψα επανειλημμένως τις περιπτώσεις και είναι πολλές κατά τη γνώμη μου, που ο πωλητής λόγω άγνοιας, ή κάποιου άλλου λόγου δε γνωρίζει τη πραγματική αξία και βάζει μια τιμή συνήθως αρκετά ψιλή με αποτέλεσμα αν και το επιθυμεί να μη πουλήσει.
αν οντως γινεται γιαυτο φιλε μου η παρατηρηση απο καποιον για να θυμισει κατι που ξεχασε η αγνοησε ο αλλος σε σχεση με την τιμη τοτε μπορει να γινει διαμεσου πμ οχι με τη μορφη της δημοσιας παρατηρησης με καχυποπτο βλεμα η ειρωνιας οπως γινεται συνεχως

και επειδη η απαντηση ειναι αυτη

Παράθεση:
Διάφοροι είπαν για π.μ στις αγγελίες. Γνώμη μου είναι έτσι μπορεί να δημιουργηθούν χειρότερες παρεξηγήσεις και θεωρητικά δε θα μπορεί να επέμβει κανείς γιατί τα πμ είναι απόρρητα.
εγω εχω να πω οτι με το δημοσιο σχολιο τα πραγματα παρεξηγουνται χειροτερα γιατι ετσι υπονομευεις την αγγελια και αθελα και οι παρεξηγησεις ειναι πολλαπλασιες

και το θεμα τιμης εχει καποια ορια το ξαναπαμε με τι συγκρινεις με ebay?με γερμανια?η με ελληνικη αγορα?η μηπως θα ρωτησουμε πρωτα εσυ απο που το πειρες και μετα θα πεταξουμε το αναλογο φτηνοτερο λινκ?

με ολα τα παραπανω λοιπον ειναι δυσκολο να βρουμε τι ειναι δικαιο και τι αδικο εκτος απο περιπτωσεις που κανουν μπαμ τις οποιες νομιζω αναγνωριζει ευκολα ακομα και καποιος σχετικα αρχαριος

Παράθεση:
Το ψαρι σου των 40 εκατοστων που πωλειται 70,
και περνωντας το δικαιωμα να ρωτησω και γω λεπτομερειες, οταν το αγορασες ηξερες τις απαιτησεις του?
Αν ναι,
αποφασισες να το αγορασεις και να το μεγαλωσεις μεχρι ενα μεγεθος που σε παιρνει και μετα να το πουλησεις?
Και αν δε βρεθει αγοραστης? τι θα το κανεις? θα το πας στον καλλιμανη?
δεν μπορω να καταλαβω ολα τα παραπανω τι αφορουν καποιον που ουτε καν ενδιαφερεται για μια αγγελια και ακομα δεν εχω καταλαβει τι πρεπει να κανει ο φιλος που το δινει να το δωσει τσαμπα ειναι καλυτερα?εγω πιστευω ειναι χειροτερα το τσαμπα τραβαει ποιο πολυ τον αρχαριο ενω 70ε για να δωσει καποιος θα το ψαξει πρωτα

δινεται η αισθηση οτι η αγγελια πειραζει μονο που υπαρχει αλλα τι να κανουμε μερικοι πειρανε πανγκασιους αντι για clown χωρις να ξερουν τις απαιτησεις και επειδη τα πανγκασιους γινονται ποιο μεγαλα και ειναι ακαταλληλα ας βρουν τι θα τα κανουν τωρα δεν μας ενδιαφερει απλα να μην τα πουλανε και την πατησει αρχαριος οποτε χωρις να ξερει τι θα κανει ο φιλος μια δυο θα παει σε πετ να τα δωσει που θα βγαλει και τα διπλα χρηματα απο τα τερατα θα πει αντε και με τους μ****** στο forum και θα ληξει το ζητημα

βεβαια τελικα ουτε το ψαρι θα περασει καλυτερα και σιγουρα σε χειροτερα χερια θα παει αλλα δεν βαριεσαι
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01680 seconds with 10 queries