Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #115  
Παλιά 26-05-08, 17:44
Το avatar του χρήστη gohn1990
gohn1990 Ο χρήστης gohn1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 284
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από westie Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το πουλήσει.Ειναι πολλοι ενιδαφερόμενοι απο Ελλάδα και Γερμανία.Του το έφτιαξε ένας γερμανός τζαμάς δώρο επειδή ο αδελφός μου νοικιάζει ένα σπιτι του.Πλήρωσε 200ευρώ μόλις για τα μηχανήματα{φιλτρα,θερμοστάτες}και το γέμισε με ξύλα και έβαλε μια πολυ μικρή λάμπα και εριξε 6πλεκο και 6 red belly.Δεν μου έχει δείξει όμως φωτο και έχει στείλει μονο στον 2ο μεγαλύτερο αδελφό μου φώτο και δεν μου την στέλνει.Μακάρι να συναντηθούμε.
Πηγα σήμερα στο Pet Boom και αγόρασα ένα γλύφτη{κοινό}αλμπίνο και 1 γκαπίνα.Τράβηξα ως γνωστόν βίντεο οσα δεν μου άρεσαν δηλαδή κάτι βαμένα ροζ ψάρια,τα μόλλυ μπαλούν και κάτι ψάρια που έμοιαζαν με τα ζευράκια αλλά ήταν κόκκινα.
δεν καταλαβαινω φιλε μου γιατι τρελενεσαι τοσο με τον πετσοπα της περιοχης σου....στο κατω κατω αν δεν σου αρεσει μπορεις να σταματησεις να αγοραζεις απο αυτον και προς θεου μην ανεβαζεις φωτο απο το μαγαζι του στο internet γιατι νομιζω οτι μπορει να κινηθει και νομικα αν σε καταλαβει......δεν ειναι ολοι γνωστες της γονιδιακης προελευσης των ψαριων και το οτι πουλαει τα συγκεκριμενα ψαρια μπορει να γινεται εν αγνεια του(πχ ο πετσοπας της γειτονιας μου φερνει καθε εβδομαδα καινουργια,σπανια πολλες φορες ψαρια,χωρις να εχει καμια ιδεα απο ονομασιες...)
__________________
passive viewers.........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01473 seconds with 11 queries