Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #113  
Παλιά 21-05-08, 19:10
Το avatar του χρήστη NIKOL
NIKOL Ο χρήστης NIKOL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 153
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην NIKOL
Προεπιλογή

διοτι τα πουλακια πρεπει να πετανε και να απολαμβανουνε τον χωρο τους,λιγοι ειναι αυτοι που τα κατανε σε μεγαλα ευρυχωρα κλουβια.
εγω ας πουμε τον παπαγαλο μου παρα το οτι δεν ειναι πολυ μεγαλος,
του εχω μεγαλο κλουβι αλλα παει μεσα μονο οταν ειναι να κοιμηθει η να φαει,τον εχω εξω πανω σε μεγαλο ξυλο και χωρις αλυσιδα στο ποδι.
Τωρα αυτο για τα φιδια γιατι σου εχει κολλησει ντε και καλα?
τα ερπετα δεν ειναι απαιτητικα ζωα,χρειαζονται μονο αφθονη τροφη,ζεστη και αφθνες κρυψωνες σε εναν σεβαστο χωρο,απαξ και τα εχουνε αυτα ειναι ΑΠΟΛΥΤΩς ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΑ,μεγαλωνουνε γρηγορα,αναπαραγωνται,και το κυριοτερο ζουνε υγιεστατα πολλα χρονια εως παρα πολλα.
ειναι σπανιο για ενα ερπετο και κυριως φιδι να μην νιωσει ομορφα εφοσον του παρεχεις το σωστο περιβαλλον.
Αν θελεις να το νιωσεις ισως θα επρεπε να αποκτησεις καπιο φιδι πρωτα.
και εγω προσωπικα πολλες αφορες αμολαω τον βοα μου και το ιγκουανα μου στο σαλονι και τα αφηνω να πανε και να κανουνε οτι θελουνε σε ολο το σπιτι,να βρουν τις αγαπημενες τους γωνιτσες κτλπ
-------------------------
και επισης για ριξε μια ματια και στα καινουρια μου σαυρακια στο διπλανο τοπικ να δεις πως τα εχω σε τι χωρο και μετα μου λες αν εχουν ιδανικο περιβαλλον
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NIKOL : 21-05-08 στις 19:10 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01448 seconds with 10 queries