Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #77  
Παλιά 19-05-08, 03:13
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν καταλαβαινω ο αρχαριος ειναι τοσο εξοικιωμενος με το pc ωστε να κανει αμεσα αγορες απο το ebay και δεν καταλαβαινει πως σε ενα forum ο οποιος δηποτε μπορει να γραφτει πανευκολα σε 5 λεπτα και να πουλησει οτιδηποτε ωστε να κατηγορισει το forum?δεν νομιζω οτι τους περνει ολους η μπαλα..
Ενας αρχαριος στα ενυδρειακα μπορει να ειναι πολυ εμπειρος στη χρηση του υπολογιστη, αν δεν το εχεις σκεφτει.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
οπως τα λες λοιπον αυτο το φορουμ εχει σοβαροτερα προβληματα -αφου αυτοι που απαντανε στους νεους βρισκουν το μπελα τους- απο το αν μια αγγελια ειναι ακριβη σε σχεση με το ebay ουτε καν με την γερμανικη αγορα...
μαλιστα
Δεν το εχει το φορουμ το προβλημα εδω αλλα τα ιδια τα ατομα που βρισκουν το "μπελα" τους, οπως εδω στη συγκεκριμενη περιπτωση ο nikman.
Το φορουμ ειναι καλυμενο νομικα, ομως ηθικα μπορει και να ισχυσει αυτο που ειπα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
οποτε εχεις την συνειδηση σου ησυχη και μπορεις να κραζεις αφοβα ετσι?τα χεις και στα αγαπημενα τα λινκ αυτα?
συγνωμη για το ειρωνικο σχολιο αλλα αλλο να περιαυτολογεις και αλλο το να επιχειρηματολογεις...
Την συνειδηση μου δεν χρειαζεται να την εχω υσηχη, γιατι δεν ειμαι υποχρεωμενος να το κανω.
Αν θελω γραφω.
Οχι δεν τα εχω στα αγαπημενα λινκ αλλα υπαρχει και η "αναζητηση".
Τα λινκ στα ποστ μου δεν τα χρησιμοποιω γιατι ειναι δυσκολο να πετυχεις ιδια περιπτωση μαζεμενων προβληματων και ερωτησεων απο καποιον.
Αν χρειαζοταν ναι θα τα εβαζα στα "αγαπημενα".
Προτιμω να βαζω εκει ομως καλα και χρησιμα λινκς απο πληροφοριες για τα ψαρια μας και απο προιοντα με καλες τιμες που χρησιμοποιω και προτεινω και σε αλλους λυσεις οπως διαβαζω και εγω αλλων.
Γι'αυτο δεν ειναι αλλωστε το φορουμ?
Εγω που νομιζεις μαθαινω πραγματα?
Στο πανεπιστημιο, στις ιχθυοκαλιεργειες?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη δεν θελω να παει σε προσωπικη αντιπαραθεση και δεν ξερω πως εκλαμβανονται οι κουβεντες μου και νομιζω οτι το εξαντλησαμε το θεμα και προσωπικα δεν θελω να συνεχισω παραπανω δεν βρισκω το νοημα...
Φυσικα, κουβεντα και ανταλλαγη αποψεων κανουμε.
Αν νομιζεις οτι περιαυτολογησα καλως.
Αυτο το σχολιο το εκανα για να δικαιολογησω την συμμετοχη μου σε αυτο το "ανουσιο" κατα τη γνωμη σου θεμα, που συζηταμε ενω θα μπορουσαμε να βοηθαμε αρχαριους.
Μπορεις να μου δωσεις μονο καποια ιδεα για επιχειρηματολογια, αντι περιαυτολογια στο συγκεκριμενο σημειο, αφου ενοιασα οτι απευθυνθηκες προσωπικα σε εμενα και στην ενασχοληση μου με το παρων θεμα.
Αλλιως αν νομιζεις οτι υπαρχει περιπτωση να εκνευριστεις τελειωνουμε την κουβεντα μας εδω.
Φιλικα Δελτα
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01835 seconds with 11 queries