Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 23-01-08, 13:39
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
Λάμπα μέσα στο καπάκι λίγο δύσκολο lucy, εκτός και αν πιάνουν τα χέρια κάποιου γνωστού σου!
Η άλλη λύση είναι φωτιστικό ενυδρειακό με "μανταλάκι" που να πιάνει στο γυαλί, αλλά αυτά δουλεύουν χωρίς καπάκι.
Και τα δικά μου χέρια πιάνουν ...άντρες!!! μόνο εσείς τα ξέρετε όλα!!! (αστειεύομαι )
Δεν το θέλω το μανταλάκι χωρίς καπάκι, για να μην κάνει κανένα άλμα ο μονομάχος, άσε που δεν μου αρέσει!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Neoklis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δες εδώ στο #11 πως το έκανα εγώ στο δικό μου 15λιτρο: http://www.aquatek.gr/vb/showthread....E4%F1%E5%E9%EF

Πολύ εύκολο και με 6 ευρώ μόνο...!!!
Ναι αυτό μου κάνει! Αλλά το θέμα δεν είναι η βάση (πως να το πω η άσχετη; ) εκεί δηλαδή που θα βιδωθεί -τοποθετηθεί η λάμπα, αλλά η ίδια η λάμπα.

Για να εξηγήσω καλύτερα, έχω φως στο ενυδρείο, και το έβαλα στο καπάκι με πατεντούλα (σιγά το δύσκολο) που έφτιαξα μόνη μου. Αλλά δεν είναι κατάλληλη λάμπα για φυτά. Θέλω να βρω μικρή λάμπα για φυτά. το πως θα μπει δεν με απασχολεί, θα βρω τρόπο.

Εδώ στην Δράμα η μικρότερη που βρήσκω είναι 40 εκ. και δεν χωράει στο καπάκι.
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 10 queries