Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 08-01-08, 18:20
orck Ο χρήστης orck δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Περιοχή: Π.Φαληρο
Μηνύματα: 1.052
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην orck Send a message via Skype™ to orck
Προεπιλογή

σε καμια περιπτωση δεν θελω να ειμαι ειρωνικος, δυστηχως η επικοινωνια μεσω φορουμ ειναι καπως απροσωπη και δημιουργουνται θεματα χωρις να υπαρχουν πραγματικα, οπου κινδυνευω να παρεξηγηθω προσθετω το "φιλικα παντα" στο τελος για να δειξω τις προθεσεις μου (οτι δεν θελω να σου κανω παρατηρηση και δεν τσακωνομαι μαζι σου, απλα παραθετω τις δικες μου αποψεις)

ξερω πολυ λιγα σχετικα με τα ενυδρεια, διαβαζω καθε μερα και προαπαθω να μαθαινω (αν και δεν βλεπω να προοδευω ιδιαιτερα)

αμφισβητω οτι εχουμε να κανουμε με φυση μεσα στο σπιτι μας και με την κυριαρχη αισθητικη που επικρατει γενικα γυρω απο το ενυδρειο (οχι γιατι διαφωνω μαζι της αλλα γιατι και οι εναλλακτικες αποψεις ειναι αποδεκτες, απο μενα τουλαχιστον)
με αλλα λογια και στο δικο μου ενυδρειο δεν θα εβαζα ποτε μπλε-κοκκινο χαλικι, καραβια, σκαφανδρα, πειρατες κλπ αλλα δεν το θεωρω τραγικο
δεν θεωρω οτι το ενα ειναι το ΣΩΣΤΟ ενω το αλλο ειναι το ΛΑΘΟΣ

νομιζω οτι χαλαμε το θεμα του παιδιου που περιμενει τις γνωμες/προτασεις για το ενυδρειο του


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Celda Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν είπα κατι τέτοιο καταρχάς, και κατα δεύτερον πρόσεξε τα γραπτά σου...φαίνεται σαν ειρωνικό το σχολιό σου.



θα αστειεύεσαι. νομίζω ότι είσαι γνώστης της ύπαρξης βιοτοπικών ενυδρείων και ποιος είναι ο σκοπός τους.

στην τελική ο φίλος μας μπορεί να κάνει Ο,ΤΙ θέλει...αποψεις δίνουμε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01464 seconds with 10 queries