Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 06-12-07, 20:15
WILD_RIDER Ο χρήστης WILD_RIDER δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: .
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή

Φίλε Γιώργο

Κι εγω απο πλευρας μου θα σου επαναλαβω οτι σε εκτιμω και σε συμπαθω. Όσο για το θεμα του αριθμου των ψαριων σε σχεση με την χωρητικοτητα του ενυδρειου, απ' οτι εχω διαβασει αποτελει τριβη οχι μονο για τα Oscar αλλα για πολλα ειδη που μεγαλωνοντας παιρνουν καποιες σχετικα μεγαλες διαστασεις.

Χαριτολογωντας ομως τωρα θα περασω κι εγω στην επιθεση (πλακα κανω ε?) δεν σηλωσες συμμετοχη στην μεταφορα των ψαριων και η εμπειρια σου ειναι απαραιτητη ........ θα σε πεισω ομως που θα μου πας .........

Στο θεμα τωρα .... πρεπει να βρω συντομα ενα μαυρο Tiger γιατι τα Albino Red εχουν επικρατησει με αποτελεσμα τα Tiger να κρυβονται και φοβαμαι μην χασω κανενα. Αν ξερει κανεις ποιος εχει μαυρα Tiger με περιεργα χρωματα ας μας πει ......
-------------------------
Αμαν ξεχαστηκα με τα ψαρια.

fishme1 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΣΟΥ.

Γιωργο

Συμφωνω απολυτα για τα περι γραπτου λογου στον οποιο δεν βλεπει ο ενας τον αλλο και αυτο εννοουσα κι εγω ......

Πρεπει ομως στην επομενη συγκεντρωση αν τα καταφερω να ερθω να πιουμε 1-2-3-4-5-6-7-8-9-Ν ποτακια και για να ληξει πληρως το θεμα αλλα και για να σε βρω σε αδυνατη στιγμη για να σε "ψησω" να βοηθησεις στην μεταφορα των ψαριων χαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WILD_RIDER : 06-12-07 στις 20:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01459 seconds with 11 queries