Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 06-12-07, 17:33
stratosxios Ο χρήστης stratosxios δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-12-2007
Περιοχή: chios
Μηνύματα: 10
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην stratosxios
Προεπιλογή

Αδελφέ κοιτά να δεις πώς έχουν τα πραγματα. ειπα με τον κολητο μου να κανουμε το κεφι μας φτιαχνοντας ένα ενυδρειο οπος το θελαμε . λοιπόν , επειδή ΄΄ρωντοντας πας στην πόλη αρχίσαμε με τον τύπο στο pet shop ο όποιος ότι ήξερε μας είπε[όχι πολλά πράγματα].Στην συνεχεία μην ξέροντας τι και που συνεχίσαμε την αναζήτηση στο διαδίκτυο και τυχαία βρήκαμε το site αυτό το όποιο φάνηκε κάπως κατατοπιστικό .Όσον αναφορά το θέμα του ΄΄θεματος΄΄ πιστεύω πώς είναι καθαρά προσωπικό .Είναι θέμα γούστου το όποιο ο καθένας μπορεί να έχει την δική του καλοδεχούμενη άποψη. Τέλος εγώ δεν πήρα ακόμα απάντηση στα ερωτήματα μου . Αναλυτικότερα ΕΧΩ» 3 παπαγαλοψαρα-10 πιγκουηνους-4 αγγελοψαρα-3 σαλιγγαρια-4 φαντασματα-1 τεξανο-5 ζεμπρες – 2 πλακοστομους-4 δολάρια – 1 οσκαρ – 1 καρχαριοειδές και 1 γατόψαρο .Από φυτά έχω 2 φυσικά το οποία τα έβαλα σήμερα όλα αυτά είναι σε 250 lit νερού με λάμπα απλή 40watt. PH κανονικό ,ανεβασμένα τα νιτρώδη και τα νιτρικά λίγο ,και η γενική σκληρότητα ανεβασμένη, την αμμωνία δεν ξέρω να την μετρώ. Η μετρήσεις έγιναν με aqua-quick-test[στικ].παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα ΄΄φωτα΄΄ σοβαρά και χωρίς εμπαιγμούς θα μας βοηθούσε πραγματικά .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02481 seconds with 10 queries