Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 04-12-07, 19:12
Το avatar του χρήστη seagle
seagle Ο χρήστης seagle δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-10-2007
Περιοχή: θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω

Μπορεί απο ψάρια να ξέρετε αλλά απο αντοχές υλικών-μηχανική και παρατηρητικότητα δεν λέτε πολλά!
ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΛΛΑΧΤΟΥΝ!ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ KAI ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ!!!
Η βάση είναι ΚΑΡΑΣΤΑΘΕΡΗ!!!!δοκιμασμένη με 3 σακιά τσιμέντο στο μπαλκόνι και εμένα απο πάνω!!!Αρα λάθος κάνετε! το μασιφ ξύλο συμίδας 2,5+εκατοστών πάχους έχει πολύ μεγάλη αντοχή καιτα πόδια απο κάτω έχουν βάση μεταλλική 13 εκατοστών διαμέτρου πράγμα που δημιουργεί μεγάλο πεδίο για την κατανομή της δύναμης πίεσης!
και δευτερον ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ!!!εσείς που το βρήκατε πεσμένο??τώρα παρήγγειλα απο aquaristic net!
όσο για το νερό, η φωτό τραβήχτηκε κατα την διάρκεια της αλλαγής νερού και πριν βάλω τον τελευταίο κουβά, για να φανούν και οι λάμπες!
Μην τρέχετε λοιπόν απο τότε που δημοσίευσα το thead να πυροβολείτε με ότι μπορείτε για ότι υπάρχει και δεν υπάρχει στο ενυδρείο!!!
πείτε και κανενα καλό λόγο..


Και ο τίτλος έγινε έτσι γιατί σε λίγο, με την αδελφή μου να σηκώνεται για τουαλέτα και να πέφτει πάνω του, μάλλον θα γίνει πισίνα το δωμάτιο..
__________________
LEAVE THE RACES TO THE ACES
-- 100% ΥΔΡΟΒΙΟΤΗΤΑ --
 
Page generated in 0,01421 seconds with 11 queries