Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 30-09-07, 16:25
popay72 Ο χρήστης popay72 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-01-2007
Περιοχή: θεσσαλονικη
Μηνύματα: 94
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Πες μας περισσότερα για το ενυδρείο σου........
το ενυδρείο είναι εδώ και ένα χρόνο έχει μέσα το ραμιρεζι που είδατε καθώς και καπια γατόψαρα , έχω βάλει μέσα προσωρινά τις κιχλιδεσ που είδατε καθως θα μπούνε σ'ενα μεγαλύτερο 120λ από τo καρφουρ έχω επισεισ και 2 σεβερουμ.το ph ειναι 6.5-7.η gh 22 h kh4 η αμμωνια 0.τα φυτα δεν είναι αληθινά προς το παρών στο μελων βλέπουμε.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από popay72 Εμφάνιση μηνυμάτων
το ενυδρείο είναι εδώ και ένα χρόνο έχει μέσα το ραμιρεζι που είδατε καθώς και καπια γατόψαρα , έχω βάλει μέσα προσωρινά τις κιχλιδεσ που είδατε καθως θα μπούνε σ'ενα μεγαλύτερο 120λ από τo καρφουρ έχω επισεισ και 2 σεβερουμ.το ph ειναι 6.5-7.η gh 22 h kh4 η αμμωνια 0.τα φυτα δεν είναι αληθινά προς το παρών στο μελων βλέπουμε.
τι εγινε ρε παιδια θα απαντηση κανεις?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από popay72 Εμφάνιση μηνυμάτων
το ενυδρείο είναι εδώ και ένα χρόνο έχει μέσα το ραμιρεζι που είδατε καθώς και καπια γατόψαρα , έχω βάλει μέσα προσωρινά τις κιχλιδεσ που είδατε καθως θα μπούνε σ'ενα μεγαλύτερο 120λ από τo καρφουρ έχω επισεισ και 2 σεβερουμ.το ph ειναι 6.5-7.η gh 22 h kh4 η αμμωνια 0.τα φυτα δεν είναι αληθινά προς το παρών στο μελων βλέπουμε.
-------------------------
τι εγινε ρε παιδια θα απαντηση κανεις?
Σας ευχαριστο πολυ για την βοηθεια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη popay72 : 30-09-07 στις 16:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 10 queries