Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 19-09-07, 11:15
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκτος απο το οτι γρυλιζει, ακουγονται και τα δοντια που μετραει, ειδικοτερα οταν ειναι αναμενος. Απο τους ηλεκτρονικους ομως ειμαι πληρως απογοητευμενος.... Το 90% ειναι κυριολεκτικα για πεταμα.
Ποτε δεν εισαι σιγουρος αν θα αναψουν, αν τους βαλεις "δυσκολα" (πχ 10 αναματα το 24ωρο) τα παιζουν γιατι ο κινεζος δεν ειχε φαει το ρυζι του.
Και το αποκορυφομα της κινεζικης τεχνολογιας ειναι οτι ετσι και γινει μια στιγμιαια διακοπη, ο πανηλιθιος χρονοδιακοπτης δεν θα ξαναναψει τα φωτα παρα μονο οταν ερθει η ώρα του αρχικου αναμματος.

Ακομα και πιο επωνυμοι ειναι made in china. Και το κακο ειναι οτι πρωτα τον αγοραζεις και μετα καταλαβαινεις ποσο μεγαλη μ****κια εχεις κανει....
κανεις λαθος σωτηρη αυτο ισχυει μονο κατα τον πρωτο προγραμματισμο σε διακοπη δεν παθαινουν τιποτα αφου οι περισσοτεροι εχουν μπαταρια με 100ωρες αναμονη...
δε θα διαφωνισω μαζι σας οτι το 90%ειναι για τα μπαζα αλλα αυτο το 10% τα λεει πολυ!
ο κανονας ειναι ΟΧΙ απο carrefour-praktiker-lidli ΑΥΤΟΙ οι ηλεκτρονικοι χαλανε αμα πατε σε ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικα σοβαρο εναν γερμανικο οι αυτους τους κινεζικους shuang yang λεγονται θα ειναι οκ κατα πασα πιθανοτητα..
τωρα αμα το ενυδρειο ειναι στο σαλονι και δεν πειραζει ο θορυβος και δεν πειραζει αμα αλλαξει η μερα με τη νυχτα στα φωτα στις διακοπες που πειραζει αν εχεις co2 τη μερα μονο και τιποτα αεραντλιες τη νυχτα
τοτε περνεις εναν μηχανικο απλο γιατι με τα λευτα που εχει ο legrand<13?>
αμα ψαχτεις ολο και καποιο καλο ηλεκτρονικο θα βρεις...
αυτη την αποψη εχω σχηματισει εγω μιας και το χω σπασει το κεφαλι μου λιγο με το θεμα
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01695 seconds with 11 queries