Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 20-07-07, 14:09
vouros Ο χρήστης vouros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-02-2007
Περιοχή: Ν. Φιλαδέλφεια
Μηνύματα: 116
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην vouros Send a message via Skype™ to vouros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikele Εμφάνιση μηνυμάτων
αποτομο αναμα ..... πολυ εντονο φωτισμο ....αποτομες κινησεις μπροστα στο ενυδρειο.... λαθος θεση του ενυδρειου στο χωρο....ισως και η υγεια των ψαριων ....τι ψαρια εχεις μεσα......???
Στο ενυδρείο τα ψάρια έχουν μπει πριν 4 μήνες... Τέτοια αντίδραση δεν είχαν ούτε οταν πρωτο μπήκαν που ήταν όσο να 'ναι στρεσαρισμένα... Από τότε δεν έχει άλλαξει τίποτα ούτε στο φωτισμό ούτε υπάρχουν απότομες κινήσεις μπροστά στο ενυδρείο και παρατηρείται όσο είναι αναμένα τα φώτα... Ακόμα και όταν λείπω από το σπίτι που δεν είναι κανένας μέσα για να πεις ότι μπορεί να έγινε καμια αποτομη κίνηση που να τα στρεσάρει είναι κρυμμένα όταν μπαίνω στο σπίτι. Μέσα έχω 5 danio pearl 5 danio zebra, 4 colisa chuna και 3 coridina japonica... Δεν ξέρω τι να κάνω... Εγώ υπέθεσα ότι θα είναι κάτι στις μετρήσεις του νερού. Αλλά τα βρήκα όλα φυσιολογικά. Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι η ζέστη που μπορεί αν κλείσω για λίγο το air condition να ανεβαίνει η θερμοκρασία. Τώρα πλεον το air condition το αφήνω μόνιμα ανοιχτό ακόμα και όταν λείπω και έχω ανοίξει και το καπάκι να αερίζεται... Δε ξέρω τι άλλο να κάνω... Το μόνο που ελπίζω είναι να μην πάθουν τπτ τα ψαράκια μου...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01291 seconds with 10 queries