Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 28-05-07, 12:11
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από genirous Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοείς 40 cm...?
εννοώ 43cm.... έφαγα ένα ψηφίο...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παλι λεω να βαλεις απο πανω ενα τζαμι, ωστε και τη λαμπα να στηριξεις, αλλα και την υγρασια να αυξησεις....
Το αρχικό μου σκεπτικό είναι , αν υπάρχουν φυτά (που να μπορώ να βρώ εύκολα) που μπορούν να αναπτυχθούν και έξω από το νερό, να το δοκιμάσω έτσι. Τώρα βέβαια, αν δεν περπατήσει, βλέπω... Ετσι κι αλλοιώς,δεν το έχω ξαναεπιχειρήσει. Απλως μου άρεσε η ιδέα και είπα να το δοκιμάσω.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
παντως γενικα ενα nano-full-planted ειναι παρα παρα πολυ δυσκολο οι οποιες διαδικασιες θελουν τσιμπιδες για φυτεμα και κλαδεμα τα δικα μου χερια δε χωραγανε σε 15 λιτρα σκεψου μαριλενα και για να τα βαλω μεχρι τον πατο επρεπε να αφαιρεσω το μισο νερο γιατι αλλιως θα χυνοταν πολυ παιδεμα!τωρα τα γυναικεια χερια βεβαια ειναι και αλλιως!
Είναι περίπου 30 λίτρα steady. Οπότε δεν θα έχω τέτοια.... στενότητα χώρου.
Τώρα το αν θα γίνει... "full planted"... θα δείξει.
Μου'κατσε η ιδέα, μόνο και μόνο επειδη το ενυδρειάκι υπάρχει, και τώρα που τα μωρά σκαλαράκια μου μεγάλωσαν και μεταφέρθηκαν αλλού έμεινε άδειο. Αλλη γέννα δεν πρόκειται έτσι κι αλλοιώς να επιχειρήσω πάλι να μεγαλώσω, οποτε απότ το να μείνει στο ντουλάπι, γιατί να μην προσπαθήσω να το αξιοποιήσω αλλοιώς !!! Και ότι γίνει έγινε....
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02613 seconds with 10 queries