Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 28-05-07, 01:22
Jimmy996s Ο χρήστης Jimmy996s δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 23-05-2007
Περιοχή: χολαργος
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή Τα Φωτα σας Παρακαλω....

Γεια σας αλατισμενοι φιλοι μου απο καιρο ηθελα ενα θαλασσινο αχ... η ευκαιρια μου δινετε αλλα θα εξαρτηθει απο τα οικονομικα μου,,,.... εκανα ολικη ανακαινηση στο σπιτι στο οποιο θα μεινω με την μελλοντικη γυναικα μου..,,και ναι ετοιμαζομαι για γαμους και ετσι θα πραγματοποιησω τα ονειρα μου . μεσα σ αυτο ειναι και ενα ενυδρειο διαστασεων 2.00*50*65 μηκος πλατος υψος με σαμπ 80*40*40 πως σας ακουγεται για Fish only με ζωντανο βραχο?οι ερωτησεις μου λοιπον ειναι 1.Για το ενυδρειο ελεγα εσωτερικους σωληνες στην βαση του που πηγαινουν στο σαμπ και γυρνανε πισω το νερο 2.η διαταξη του σαμπ για εσωτερικο σκιμερ τι σκιμερ? ,θεση για μακροαλγες υλικα κτλπ 3.κυκλοφορητη σαμπ με ποσα λιτρα ανα ωρα για το ενυδρειο μου 3.τι εσωτερικους κυκλοφορητες λιτρα ,ποσους?4. με κανα 2ανεμιστηρακια το καλοκαιρι την βγαζω η παμε σε ποιο ακριβες λυσεις?ποσα κιλα βραχο,αμμο θα χρειαστω και καποιες ενδεικτικες τιμες εκτος της δεξαμενης-σαμπ που θα μου πηγαινε γενικοτερα το ολο ενχειρημα στα λιτρα αυτα..... ελπιζω να μην σας κουραζω αλλα ειμαι αρχαριος στην θαλασσα ακομα και δεν ξερω αν θα μπορεσω να το τολμησω....... ευχαριστω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01635 seconds with 10 queries