Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 05-04-07, 13:22
Το avatar του χρήστη Tricky
Tricky Ο χρήστης Tricky δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-12-2004
Περιοχή: Χαλανδρι , Αττικης
Μηνύματα: 1.424
Προεπιλογή

Σε ευχαριστω Μιχαλη μου ... θα ηθελα να ξαναδω ,εστω και σε φωτο, το δικο σου υστερα απο τοσο καιρο.

Η αληθεια ειναι οτι το ολο project του mini reef μου , ξεκινησε πειραματικα και εξελιχθηκε σε κατι που -προσωπικα- μου αρεσει πολυ.

Ειχε περιορισμους ως προς την λειτουργια του επειδη ειναι σε χωρο γραφειου κλπ αλλα φαινεται να πηγαινει στρωτα μεχρι τωρα.ΙΜΟ , η πιο σημαντικη κινηση ηταν οτι εμεινε fishless για πολυ καιρο ...αυτο το θεωρω πολυ σημαντικο κατα την εναρξη ενος μικρου reef .Οι περισσοτεροι αφου βαλουν 5 ψαρια αρχιζουν να σκεφτονται για κοραλια ενω πιστευω πως το αντιθετο ειναι πολυ πιο ευκολο και συνετο.

Τελος οσο αφορα τη δημοσιευση τιμων και λεπτομερειων , τη θεωρω σημαντικη για να ξερουμε τι λεμε ...σε μια εποχη που σχεδον ολα αγοραζονται , πρεπει να ξερουμε το τιμημα του καθε πραγματος ή της οποιας επιτυχιας/αποτυχιας.Αλλωστε , η αγορα ''βραζει'' και κατι που βλεπεις ακριβο εδω , πεντε μετρα παρακατω ειναι πολυ φθηνοτερο.Οφειλεις σαν χομπιστας να το κοινοποιησεις - αν το δεις.

Φυσικα τιποτε δεν θα γινονταν οπως εγινε χωρις τη βοηθεια των φιλων μου-συνχομπιστων των οποιων ο καταλογος συνεχως μεγαλωνει...αυτο για μενα ειναι πολυ σημαντικο και ευχαριστο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01401 seconds with 11 queries