Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 15-03-07, 22:36
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από a-sakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητήρια και από εμένα
Σαφώς και ενεργό μέλος δεν είναι μόνο αυτός που γράφει.
Είμαι καινούργιο μέλος και δεν πιστεύω πως πρέπει να γράφω ότι μπαρούφα μου κατέβει στο μυαλό,μιας και δεν έχω την εμπειρία που έχουν άλλοι που θα απαντήσουν και σωστότερα σε κάποια ερώτηση.
Παρόλα αυτά καθημερινα είμαι συνδεμένος στο gab και ξεστραβώνομαι στο διάβασμα. Θεωρώ τον εαυτό μου ενεργό μέλος άσχετα από το πόσο γράφω.

Συγχαρητήρια και πάλι και εις ανώτερα.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mariah Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ με όλους σας.Παίζει ρόλο η ποιότητα και όχι η ποσότητα.Δεν παίζει ρόλο ποσο γράφεις αλλά πόαο μαθαίνεις και τί μαθαίνεις μέρα με την μέρα.Εγώ για παράδειγμα μπορεί να μην γράφω συνέχεια αλλά μπαίνω στο GAB καθημερινά και διαβάζω πολλά πράγματα.Θεωρώ τον εαυτό μου ακόμα άπειρο να δώσει συμβουλές.Απο τότε που γράφτηκα στο φόρουμ έχω μάθει τόσες πληροφορίες που δεν μπορούσα να φανταστώ.Και έχω ακόμα δρόμο....μέχρι να δίνω και εγώ συμβουλές.Πάντως σας ευχαριστώ όλους!!!

Μπράβο παιδία....μακάρι όλοι να σκέφτονται σαν εσάς !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Takis Εμφάνιση μηνυμάτων
...και πρεπει να ξερουμε οτι την προ γκαμπ εποχη, το χομπι ηταν σε μαυρα μεσανυχτα. Μετα το γκαμπ ξεκινησε ουσιαστικα να γινεται δουλεια και σημερα πολλοι εχουν πολυ ωραια ενυδρεια. Ακομα και καποιοι που σταματησαν να συμμετεχουν στο γκαμπ ή ενεργοποιουνται σε αλλα φορα.
Το μπραβο ανηκει στον Τολη πιο πολυ γι αυτο τον λογο. Γιατι με την επιμονη του ξεκινησε να γινεται κινηση ιντερνετικη στο θεμα των ενυδρειων.
__________________




Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01693 seconds with 11 queries