Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 10-03-07, 22:10
Το avatar του χρήστη tsikis
tsikis Ο χρήστης tsikis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2006
Περιοχή: Σαλαμίνα-Άνω Καλαμάκι
Μηνύματα: 560
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην tsikis Send a message via Skype™ to tsikis
Προεπιλογή

Το ενυδρείο έχει γίνει ολίγον ζούγκλα απο τα φυτά...με την καλή έννοια.
Ήδη όμως έχει αρχίσει σιγά σιγά ο παροπλισμός του και θα πάρει τη θέση του ώς ενυδρείο καραντίνας...

Στο χώρο αυτό θα πάρει θέση ένα JUWEL REKORD 110 (αυτό με παίρνει σε διαστάσεις δυστυχώς ) το οποίο θα φιλοξενήσει τα παραπάνω ψάρια (σε λίγο μεγαλύτερο αριθμό) σύν κάποια ΟΤΟ.

Σκέπτομαι όμως και για κανένα ζευγάρι Apistograma...Θα δείξει..

Θα σας κρατάω ενήμερους. (Σας προειδοποιώ όμως...Η ενημέρωση θα πάρει καιρό..Δεν βιάζομαι καθόλου...Όσοι με γνωρίζουν το ξέρουν καλά αυτό!!! ..Να φανταστείται πως το ενυδρείο αγοράστηκε τον Δεκέμβριο 06 και στήθηκε μόλις την Παρασκευή 09/03/07 αφού πρώτα άρχισα το διάβασμα για το τί θα μου άρεσε να έχω μέσα και αν είμαι ικανός να προσφέρω τα αυτονόητα )

Το παραπάνω ενυδρείο (όχι το JUWEL πρός θεού ) είναι φτιαγμένο εξολοκλήρου από τα χεράκια μου (τζάμια,καπάκια,λάμπες,βάση κτλπ)

Η πρώτη επαφή με τον κόσμο των ενυδρείων αρχίζει από εδώ..

Όσοι αρχίζετε τώρα την ενασχόληση σας με το χόμπι συνιστώ υπομονή...
Δεν φταίνε σε τίποτα τα ζωντανα που θα βάλετε εκεί μέσα αν δεν ξέρετε...
Και αν δεν ξέρετε ρωτήστε...
Γι'αυτό είναι εδώ τα παιδιά του GAB......για να λύνουν εάν και εφόσον μπορούν τις όποιες απορίες...παρατηρώ να ρωτάνε ακόμα και τα πιό παλιά μέλη για κάτι που δεν γνωρίζουν...οπότε ρωτάτε και υπομονή.....

Χωρίς υπομονή δεν υπάρχει αποτέλεσμα....

Φιλικά
tsikis (Γιώργος)

Εν αναμονή λοιπόν....
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00973.jpg
Εμφανίσεις:  257
Μέγεθος:  225,8 KB  
__________________

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01541 seconds with 11 queries