Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 14-02-07, 08:45
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς να τους δώσεις κάποιο φύλλο που σαπίζει π.χ. από κάποιο φυτό από άλλο ενυδρείο σου ή να τους δώσεις ελάχιστο τρίμα από ταμπλέτα.Χωρίς φως σε αυτό το ενυδρείο δεν ξερω αν θα μπορεί να σχηματίζεται αρκετή ποσότητα άλγης για να τις θρέφει...Αν πάντως μέσα στο ενυδρειάκι υπάρχει ήδη κάποιο φυτό που σε κάποιο σημείο σαπίζει,τότε θα είναι εντάξη...Δε θέλουν τάισμα.
Έχει λίγα μικρά κομματάκια από φύλλα που σαπίζουν. Προσπαθούσα να τα βγάλω. Τώρα θα τα αφήσω.
Φωτισμό θα βάλω.

Δεν ξέρει να μου πει κανείς μέχρι πόσες μπορώ να βάλω; Θα ήταν υπερβολή να βάλω άλλες 2, δηλαδη σε 3 λτ. 4 γαριδούλες;

Και κάτι ακόμα. Χθες καμαρώνοντας τις γαριδούλες μου, η μία έκανε μιά απότομη κίνηση προς τα επάνω και σχεδόν έφτασε στην επιφάνεια του νερού. αμέσως ξανακατέβηκε, αλλά εγω φοβήθηκα μην πηδήξει έξω. Κάνουν τέτοια άλματα; Έχω πάντα το καπάκι, αλλά καμιά φορά το βγάζω για λίγο.

Προς τους moderators: μπορώ να αλλάξω τον τίτλο του θέματος;
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lucy : 14-02-07 στις 08:57
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01386 seconds with 11 queries