Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 06-02-07, 22:22
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

[QUOTE]εγω θα εβγαζα το εσωτερικο φιλτρο που τρωει πολυ χωρο απο ενα ηδη μικρο ενυδρειο[QUOTE]ναι αυτο ειδη το χω στο προγραμμα για το αμμεσο μελλον ενα eheim ecco 2236 εχω στο ματι!
Παράθεση:
τα δυο νησια μου αρεσουν σαν ιδεα την εχω κανει και εγω..... νομιζω οτι πρεπει να παιξεις λιγο με την αισθηση του χωρου.....ειναι αρκετα επιπεδο το στησιμο σου......δωσε καποια προοπτικη .....μπορεις να σπασεις μικροτερα κομματια και το ενα νησι να βγαινει απο την πλατη προς την οθονη ......
τα νησια ειναι οριακα κοντα στην οθονη μπροστα εχουν ελαχιστο χωρο βασικα αυτο με την προοπτικη το χω σκευτει και γω και γιαυτο την αμμο στη μεση την παω προοδευτικα προς τα πανω οσο πλησιαζω στην πλατη!
Παράθεση:
Φυσικα τα φυτα σου θα τα χασεις πολυ συντομα γιατι στην αμμο λιγα πραγματα καταφερνουν να ζησουν........
ναι το ξερω αλλα παντα ελπιζω!
Παράθεση:
Δοκίμασε να βάλεις ακόμη μία δύο ανάμεσα μπροστά όπως είπε ο crazyio αλλά όχι σε μεγάλο ύψος όμως. Καμιά σπηλιά προέκυψε με το στίβαγμα?? μην αφήσεις μόνο περάσματα....
ναι θα βαλω και αλλα μικρα κομματακια θα παιξω με αυτα να δω!απο σπηλιες αλλο τιποτα τα ατιμα τρυπωνουν και στα ποιο απιθανα μερη!
Παράθεση:
Εμένα με βλέπω για Παρασκευή στον Ερμή, αν ενδιαφέρεσαι πες μου
οπως ειπα θα πειραματιστω γιωργο!θα σε παρω τηλ να κανονισουμε!
Παράθεση:
καλή συνεχεία και εύχομαι υγειά και γρήγορα γέννες πολλές και να δώσεις και εμένα καμιά 10αρια θηλυκά
να σαι καλα και αμα εχω γεννες θα τα χεις τα κοριτσακια σου!χαχα
η αληθεια παντως ειναι τα ματιασα σημερα ολα κρυμενα ειναι και τη hikari που επιπλεει μονο ενας θαραλεος την εφαγε!την κατεψυγμενη βεβαια που βουλιαζει την τιμησαν!για τη σκληροτητα δε μου πε κανεις που ειναι μονο 10!χαχα
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries