Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 18-01-07, 11:22
Το avatar του χρήστη Efi
Efi Ο χρήστης Efi δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ακριβως δεν σου δουλευει με την αναζητηση?
Τα σκαλαρια με τα νεον μπορουν να συμβιωσουν αρκετό καιρό..
Μπορει να μην γινει και ποτέ το κακό. Και επειδη τα σκαλαρια δεν ειναι επιθετικά ψαρια, δεν ειναι και το τελος του κοσμου.
Αν ομως βγει κανενα επιθετικό, τοτε εχουμε βαλει θυματα και θυτες στο ιδιο ενυδρειο.
Οσο για τα ωοτοκα με τα ζωωτοκα οι συνθηκες νερου που θελουν τα μεν με τα δε δεν ειναι ιδιες,κατι που επιδρα αρνητικά στην καλή υγεια και μακροζωία τους.
Βάζω ας πούμε την λέξη σκαλάρια ή shark και δεν μου βγάζει τίποτα! Το σκαλάρι το έχω στο νου μου κι αν δω τίποτα θα το βγάλω και θα το χαρίσω. Πάντως είναι μικρό ακόμη και είναι πολύ ήσυχο. Και με άλλα που είχα παλιά δεν είχα πρόβλημα. Κρίμα με τον συνδιασμό ωοτόκων με ζωωτόκων γιατί λατρεύω και τα Νεον και τα Γκαπις. Γενικά μου αρέσουν τα μικρά ψαράκια...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanosatha Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον ειχα και εγω μεχρι πριν μερικες μερες. Δεν μου ειχε δημιουργησει προβλημα ουτε εμενα αλλα αν κανεις μια αναζητηση για αυτον θα καταλαβεις οτι ειναι παλιοχαρακτηρας οταν μεγαλωσει...
Θα τον παρακολουθώ στενά... Έχω πάθει πολλά από άλλα ψάρια όπως ανέφερα παραπανω (red eyes, ξιφοφόρους) που μου είχαν πει ότι είναι ήσυχα. Εγώ με όση πείρα έχω μέχρι τώρα έχω καταλάβει ότι σ' αυτό το θέμα δεν μπορεί κάποιος να είναι απόλυτος. Τελικά έχουν και τα ψάρια χαρακτήρα...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liolios : 18-01-07 στις 16:25
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01368 seconds with 10 queries