Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 31-12-06, 19:57
Το avatar του χρήστη Apostolis
Apostolis Ο χρήστης Apostolis δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-11-2004
Περιοχή: Γέρακας Αττικής - Καρδίτσα
Μηνύματα: 1.281
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Apostolis Send a message via Skype™ to Apostolis
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GCP Nio GR Εμφάνιση μηνυμάτων
απο 50 μέχρι 100 λένε οι οδηγίες no3 είναι θεμιτό !! ναι 3 γκουραμια έχω μέσα!!!

λυπάμαι που δεν θα κάνω άλλες μετρήσεις διότι:

Θα σας πω μια ιστορία και θα καταλάβετε το γιατί ... Είναι ένας άνθρωπος που πίνει καπνίζει ξενυχτάει και γενικά του αρέσει αυτό που κάνει, ένας άλλος τώρα άνθρωπος που δεν πίνει δεν καπνίζει και δεν ξενυχτάει είναι κάθε μέρα στο γιατρό για να δει μήπως του ανέβηκαν τα τριγλικερίδια ή η χολιστερίνη τι πρέπει και τι δεν πρέπει να φάι και έτσι η ζωη τους περνάει ταυτόχρονα αλλά τελείως διαφορετικά! Είμαι της άποψης ότι η ζωή περνάει ότι και αν κάνει κανεις γι'αυτό θα είναι καλύτερα να προσαρμοστουν τα ψάρια μου παρά να τα προσαρμόσω με άλλα τεστ και πάλι τεστ και στο τέλος βάλε λίγο βγάλε λίγο και τα ψάρια να με κοιτάνε και να λένε πάλι αλλαγή ....

αν θέλει κάποιος να προτείνει συνδυασμό ψαριών θα πάρω τη γνώμη του και θα την κοιτάξω ! ευχαριστώ αλλα από την αρχή αυτό μόνο ζήτησα και μόνο αυτό δεν απάντησατε !! θα μπορούσατε να προτείνετε και από κάτω μία προτασούλα ( το έχεις στρώσει το ενυδρείο σου ?) αλλά αντί για προτάσεις απο τεστ σε τεστ με βλέπω να πηγαίνω !!

Αρχίζω να πιστεύω πως όλοι κάπου θα έχετε και κάνα μαγαζάκι (pet shop)!
Αρχίζω να θαυμάζω μερικούς για την φιλοζωϊα τους...!!! άντε μην συνεχίσω και είναι και πρωτοχρονιά σε 4 ώρες...
__________________
Αποστόλης - Γέρακας Αττικής
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01757 seconds with 11 queries