Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 31-12-06, 19:18
Το avatar του χρήστη GCP Nio GR
GCP Nio GR Ο χρήστης GCP Nio GR δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-12-2006
Περιοχή: KOMOTINI
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

απο 50 μέχρι 100 λένε οι οδηγίες no3 είναι θεμιτό !! ναι 3 γκουραμια έχω μέσα!!!

λυπάμαι που δεν θα κάνω άλλες μετρήσεις διότι:

Θα σας πω μια ιστορία και θα καταλάβετε το γιατί ... Είναι ένας άνθρωπος που πίνει καπνίζει ξενυχτάει και γενικά του αρέσει αυτό που κάνει, ένας άλλος τώρα άνθρωπος που δεν πίνει δεν καπνίζει και δεν ξενυχτάει είναι κάθε μέρα στο γιατρό για να δει μήπως του ανέβηκαν τα τριγλικερίδια ή η χολιστερίνη τι πρέπει και τι δεν πρέπει να φάι και έτσι η ζωη τους περνάει ταυτόχρονα αλλά τελείως διαφορετικά! Είμαι της άποψης ότι η ζωή περνάει ότι και αν κάνει κανεις γι'αυτό θα είναι καλύτερα να προσαρμοστουν τα ψάρια μου παρά να τα προσαρμόσω με άλλα τεστ και πάλι τεστ και στο τέλος βάλε λίγο βγάλε λίγο και τα ψάρια να με κοιτάνε και να λένε πάλι αλλαγή ....

αν θέλει κάποιος να προτείνει συνδυασμό ψαριών θα πάρω τη γνώμη του και θα την κοιτάξω ! ευχαριστώ αλλα από την αρχή αυτό μόνο ζήτησα και μόνο αυτό δεν απάντησατε !! θα μπορούσατε να προτείνετε και από κάτω μία προτασούλα ( το έχεις στρώσει το ενυδρείο σου ?) αλλά αντί για προτάσεις απο τεστ σε τεστ με βλέπω να πηγαίνω !!

Αρχίζω να πιστεύω πως όλοι κάπου θα έχετε και κάνα μαγαζάκι (pet shop)!

Φιλικά Νίκος!

α και κάτι ακόμη το σφουγγάρι του άνθρακα η JUWEL λέει πως το έχουμε μέσα για να περνει τις τοξικες και κάτι ακόμη που δεν θυμάμαι ενώ στο site διαβασα πως δεν κάνει να το έχεις μέσα !! τώρα ακούστε και την άποψη μου για αυτό το θέμα : Λοιπόν αν για κάποιο λόγο ριξουμε φάρμακο στο ενυδρείο μας βγάζουμε το σφουγγάρι για να δρα καλύτερα ! Εγώ μόλις το διάβασα στο site το έβγαλα , αλλά όταν διάβασα τις οδηγίες τις JUWEL το έβαλα!
__________________
Don't give up!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01556 seconds with 11 queries