Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 01-12-06, 04:58
Giorgos Filis
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή Καλό μας μήνα - Καλώς με δεχτήκστε

Δεν ξέρω πώς αποκαλούνται αυτοι μου μοιράζονται το ίδιο χομπυ ή την ίδια ασχολία αν θέλετε, σε κάθε περίπτωση πάντως είμαι ενα νέο μέλος στην παρέα σας και ελπίζω να περάσω καλά μαζίσας αλλά και να μάυω πολλά.
Δεν θα ήθελα να γίνω αγενής ούτε και απότομος βέβαια αλλα θα επιθυμούσα κάποιου είδους βοήθεια από τα άλλα μέλη καθότι πιο έμπειρα στο χώρο του ενυδρείου. Για να γίνω πιο σαφής, εδώ και καμπ΄σοσ καιρό σκεφτομαι να τοποθετήσω ένα ενυδρείο στο σπίτι μου...κάπως έτσι ξεκίνησε και η περιπλάνηση μου στον χώρο.....αρχικα προσπάθησα να δω αν είμαι έτοιμος να αναλάβω τέτοια ευθύνη....και μόλις κατέληξα για τις δυνατότητες-ικανότητες που έχω αποφάσισα να ασχοληθώ πιο ενεργά.
Καπου εκεί συνάντησα το Forum και αναρωτήθηκα αν κάποιος απο εσάς θα ήταν διατεθημένος να μου παρασχει κάποιες πληροφορίες σχετικές με την εγκατάσταση και λειτουργια ενος ενυδρείου.Εχω διαβάσει αρκετα για τις συνθήκες διαβίωσης των ψαριών αλλα και για τα μέτρα που πρέπει να λαβω για την φροντίδα του ενυδρείου αλλά....καπου εκεί αρχίζει η αναζήτηση!!! !!!
-Που να ψάξω για ενυδρείο, έχετε υπόψιν κάποιο κατάστημα για να επιοσκευθώ? Θεωρείτε οτι πρέπει να είναι μεγαλύτερο απο 100 Lt (καθοτι αρχαριος) ?
-Μένω στην Νέα Σμυρνη. Έχετε να μου προτίνετε κάποια καταστήματα που πωλούν ψάρια....και να έχουν μια σχετική ποικιλία?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries