Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 06-10-06, 10:45
Το avatar του χρήστη Aegeas
Aegeas Ο χρήστης Aegeas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-08-2006
Περιοχή: GLYFADA
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή Το Ομορφο Oscar Δυστυχως Τελειωνει.....

Σημερα νωρις το πρωι στον πυθμενα του ενυδρειου εχει το ψαρι πλαγιασει, ζει ακομα αλλα ολες οι ενδειξεις λενε οτι συντομα θα μας αφησει.
Το πιο σπουδαιο στην ιστορια ειναι η συμπεριφορα του αλλου ψαριου, διαδραματιζονται σκηνες μπροστα στα ματια μου απιστευτου καλους και μονο για αυτο, μεσα στη λυπη μου, χαιρομαι που ειμαι φιλος με τετοια πλασματα.
Το υγειες Oscar λοιπον πηγαινει και προσπαθει με πολυ απαλα σπροξιματα να σηκωσει το πλαγιασμενο ψαρι στην κανονικη του σταση πλευσης, δεν ξερω αν αυτο ακουγεται περιεργο αλλα ειναι αυτο που συμβαινει μπροστα στα ματια μου. Το προηγουμενο βραδυ εμεινε διπλα του, σχεδον κοιμηθηκε επανω του σαν να καταλαβαινε το προβλημα του.
Μου φαινονται ολα αυτα τοσο θαυμαστα που με κανουν να ντρεπομαι, δεν ξερω αυτο το αισθημα αισθανομαι τωρα γιατι τα ειχα αδικησει τα ψαρια νομιζα οτι δεν εχουν τετοια νοημοσυνη.
Το ατυχημα συνεβει στο PET της Βαρης και ολοι εκει εδειξαν συμπεριφορα αριστη προς μοιμηση θα ελεγα και ιδιαιτερως η Ζωη! Μπραβο τους.
Το σπουδαιοτερο ειναι οτι τα ψαρια ηταν ολα σε αριστη κατασταση υγειας και καλοζωησμενα. Αυτα.
Ευχαριστω δε ολους σας και το Forum αυτο για τη ευκαιρια που δινει και για το ενδιαφερον ολων.
Θανος.
__________________
Crocs Rule
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02074 seconds with 11 queries